Passing Pineview Forest PC Korku Oyunları

passing-pineview-forest-oyun

 

Oyun dünyasında oyun severler için pek çok seçenek bulunuyor. Bu oyunlardan biri olan ve PC platformları için geliştirilen Passing Pineview Forest ile tüylerinizin diken diken olacağından emin olabilirsiniz. Bilgisayarlarınıza herhangi bir ücret ödemeden yükleyebileceğiniz Passing Pineview Forest, bir başka korku oyunu Pineview Drive’ın bir nevi ön hikayesi olarak tasarlanmış.

 

Pineview Drive’nın konusu, geçmiş yıllarda ortadan aniden kaybolan kadını aramak için yola çıkan sevgilisinin başından geçenler anlatılıyordu. Şimdiki oyunda ise oyunun kahramanının köşke varmadan önce kullanmak zorunda olduğu orman yoluna gidiyorsunuz. Oyundaki göreviniz ise son derece ıssız olan bu ormanı keşfetmeniz gerekiyor. Tabi bu sandığınız kadar kolay olmayacak.

 

Oyunda yapmış olduğunuz tüm hamleler ve hareketler yakından takip altına alınıyor. Çevrenizde yaşanan olaylara karşı vereceğiniz tepkiler sizi adeta ölümle yaşam arasında tutan ince bir çizgi üzerine götürüyor. Etrafınızdan duyacağınız seslerde panik yapmanız, aniden koşmaya başlamanız ya da el fenerinizi yakmanız karanlık güçlerin sizi ele geçirmesine neden oluyor. Bu durumda yapmanız gereken ise mümkün olduğunca sakin kalmaya çalışın. Gerçi oyunun atmosferi içinde bunu yapmanız hiçte kolay olmayacak. Oyunun ışıklandırma efektlerinin başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Oyun için gerekli olan minimum sistem gereksinimlerinden bahsedecek olursak:

 

Daha Fazlası


1 58
  • Vista işletim sistemi
  • 2.8 GHz Intel Core 2 Duo ya da AMD Athlon X2 işlemci
  • 4 GB’lık RAM
  • Nvidia GeForce GTX 570 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 3 GB’lık boş hafıza

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri