Call of Duty: Black Ops 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

black ops 3

Almanya’nın Köln kentinde 9 Ağustos’a kadar devam edecek olan Gamescom 2015 fuarında dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan Call of Duty serisinin sonuncusu Call of Duty: Black Ops 3 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Almanya’daki fuar, oyun dünyasına bu yıl oldukça iddialı oyunları sunmaya devam ediyor.

 

Daha önce Mafia 3 oyunu duyurulmuş ve ardından oyunun oynanış videosu yayınlanmıştı. Bununla birlikte PES 2016 oyununun da oynanış videosu yayınlanmış ve oyun dünyasını yakından takip edenlerde büyük bir heyecan uyandırmıştı. 

 

Call of Duty: Black Ops 3’ün geliştiricisi konumundaki Treyarch, oyunun PC platformunda kullanıcıları için mükemmel seviyede olması için çalıştıklarını ve günümüzdeki bilgisayar donanımlarını mümkün olduğunca kullanacaklarını ifade etti.

 

Call of Duty’nin son serisi olan Black Ops 3, yeni nesil ekran kartlarının dışında SLI ve Crossfire teknolojilerini ve ayrıca 4K Ultra HD çözünürlüğünü de desteklemiş olacak. Bu sayede oyun, grafiksel özellik bakımından şimdiye kadarki en donanımlı FPS oyunu olabilir.

 

Black Ops 3, sistem gereksinimleri olarak da son hallerini almış gibi duruyor. Oyunu geliştiren firma tarafından yapılan açıklamaya göre, oyun için gerekli olan minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

Daha Fazlası


1 58

 

– 64 bit Windows 7 işletim sistemi ya da daha üst versiyon

– 6 GB RAM

– DirectX 11 destekli ekran kartı

– 4 çekirdekli işlemci

 

 

Kasım ayında piyasaya sunulacak olan Call of Duty: Black Ops 3 büyük bir merakla bekleniyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri