GittiGidiyor’un Genel Müdürü Değişti

gittigidiyor-logo

 

Ülkemizin en önde gelen online alışveriş sitelerinden biri olan GittiGidiyor, üst düzey kadroda bazı yeni atamaların yapıldığını açıkladı. GittiGidiyor Genel Müdürlük koltuğuna online alışveriş sektörünün önemli isimlerinden Öget Kantarcı getirildi. Kantarcı, geçtiğimiz yıldan beri GittiGidiyor’da ticari direktör olarak hizmet veriyordu.

 

 

Öget Kantarcı’yı Yakından Tanıyalım

 

Koç Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1999 senesinde Koç Üniversitesi’nden mezun olup çalışma hayatına Peugeot Kurumsal Satış departmanında başlayan Kantarcı, daha sonra Turkcell Kurumsal Satış Müdürlüğü görevine getirildi ve yine aynı bölümde satış direktörü unvanını alarak kariyerine emin adımlarla ilerlemeye devam etti. E – ticaret kariyerine ise Estore ile başladıktan sonra 2009 senesinde Alman Perakende ve e – ticaret sektörünün en önemli firmalarından Otto Group’un Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etti.

Daha Fazlası


1 127

 

oget-kantarci

 

Kariyerinden kısaca başlıklar sunduğumuz Öget Kantarcı, GittiGidiyor Genel Müdürlük koltuğuna oturduktan sonra soruları yanıtladı. Yeni göreviyle ilgili olarak oldukça heyecanlı olduğunu dile getiren Kantarcı, GittiGidiyor’un 15 yıldan bu yana Türk ekonomisini ve e – ticaret sektörünü destekleyen bir ekosistem konumunda yer aldığını, başarısının gerek ülkemizde gerekse tüm dünyada tescillenmiş olduğunu, ülkemizde en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan GittiGidiyor’un Genel Müdürlüğü’ne atanmasının kendisi için çok büyük bir gurur kaynağı olduğunu ifade etti.

 

 

Öget Kantarcı’dan önce genel müdürlük görevini yürüten Gülfem Toygar ise, eBay’in Almanya operasyonlarının başına getirildi.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri