İOS Cihazlarda Kablosuz Veri Aktarımı Yapan Uygulamalar

feem uygulama ios cihazlar

 

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde akıllı cihazlar için geliştirilen uygulamalar kullanıcılar için büyük kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Farklı kategorilerde geliştirilen uygulamalar kimi zaman kullanıcıların işlerini halletmesini sağlarken kimi zaman boş zamanlarını değerlendirmesine yardımcı oluyor.

 

Apple platformundaki cihazlarınızdan bilgisayarlara dosya göndermek için iTunes yazılımını kullanmanız mümkün. Ancak bu yazılımın beklendiği kadar pratik olduğunu söylememiz zor.

 

Android işletim sistemli cihazlarda olduğu gibi iOS cihazlarda da kablo kullanmadan dosya transferi yapmak için Feem uygulamasını ve yazılımını kullanarak kablosuz dosya transferi yapabilirsiniz. Feem uygulamasını bilgisayarınıza ve iPhone ya da iPad cihazınıza yükledikten sonra uygulamayı ve programı çalıştırın. Sonrasında ugulama, cihazları otomatik olarak bulacaktır.

Daha Fazlası


1 16

 

iOS işletim sistemli cihazlarınız ve bilgisayarlarınız arasında kablo kullanmadan veri aktarımı yapabilmek için kullanacağınız bir diğer yöntem ise FileApp uygulaması. Bu uygulama ilk olarak bir dosya gezgini şeklinde tasarlanmış. FileApp uygulaması sayesinde iOS işletim sistemli cihazınızda bulunan dosyalara göz gezdirebilirsiniz ve WiFi ağınız aracılığıyla bilgisayarınıza dosya gönderimi yapabilir ve bilgisayarınızda bulunan dosyaları telefonunuza yükleyebilirsiniz.

 

FileApp uygulaması tıpkı Android işletim sistemli cihazlarda kullanılan My FTP server uygulaması gibi diyebiliriz. FileApp, iOS cihazınızı bir FTP sunucusuna dönüştürülmesine yardımcı oluyor. Bilgisayarınızdan Filezilla benzeri bir program sayesinde bu yerel FTP sunucusuna erişim sağlayabiliyor ve veri aktarımı yapabiliyorsunuz.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri