Android Cihazlar İçin RSS Uygulamaları

android rss uygulamalar

 

 

Akıllı telefon kullanımının yaygınlaştığı günümüzde boş zamanlarda farklı birçok siteyi dolaşıyor ve içeriklerini takip ederek gündemden kopmak istemiyorsanız geliştirilen RSS uygulamaları sayesinde bunu daha basit bir hale getirmeniz mümkün. Dilerseniz bu uygulamaların bazılarından bahsedelim.

 

 

Tooltapp

 

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Tooltapp, cihazınızın bilmediğiniz özelliklerini gün yüzüne çıkararak size özel haber, ipuçları, oyun ve uygulama gibi birçok kategoride farklı içerikler sunuyor. Türkiye’deki en popüler ve sağlam kaynaklarından alınan içerikler sayesinde, kullanmış olduğunuz cihazın bilinmeyen yönlerini görebilmeniz mümkün hale getirilmiş.

 

Uygulamanın beraberinde getirdiği özellikler arasında; içerikleri favorilerinize ekleyebilir, oylama ve paylaşım yapabilirsiniz. Son derece şık bir tasarıma sahip olan Tooltapp’ı kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

 

 

Flipboard

 

Daha Fazlası


1 20

Magazin dergisi tadında haberler sunan Flipboard ile The New York Times, People, Forbes ve BBC gibi dünya çapında yayın yapan kaynakları takip edebilmenize olanak sağlayan uygulamayı kişiselleştirerek kendinize özel derginizi oluşturabilirsiniz.

 

Bundle

 

İçeriğinde yer alan gündem, spor, flaş haberler, ekonomi gibi birçok değişik kategoride haberler barındıran Bundle uygulamasında haber kaynağı seçimi ve favori haberler gibi değişik özellikler sunuyor. Haberleri bildirim olarak alabilmenize olanak sağlayan uygulamayı denemenizi tavsiye edebiliriz.

 

 

Medium

 

Bu uygulama sayesinde pek çok yazarın makalelerine erişim sağlayabilirsiniz. Kendi yazılarınızı da paylaşma imkanı sunan Medium, bu yapısıyla blog sitelere de benziyor diyebiliriz.

 

Drippler

 

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Drippler faydalı bilgiler sunarken,  widget desteği sayesinde pek çok aracı telefonunuzun ana ekranına taşıma şansına da sahipsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri