Pembe Panjur evlilik uygulaması

pembe-panjur-logo

Akıllı cihazlar için geliştirilen uygulamalardan biri olan Pembe Panjur, yapılan testler neticesinde kullanıcıya özel eşleşmeler sunarak pek çok kişinin yuva kurmasına zemin hazırlayan bir uygulama.

 

 

Kullanıcılarını en doğru şekilde eşleştiren ve böylelikle evlilik yolunda ilk adımların atılmasını sağlayan bu web sitesinin artık Android ve İOS platformlarda uygulaması da çıkmış durumda. Uygulamanın yapmış olduğu bilimsel analiz sayesinde size en uygun ve doğru kişiyi bulmanıza sözde yardımcı oluyor.

 

 

Televizyonlarda birçok örneğini gördüğümüz evlilik programlarının bir nevi internet dünyasındaki versiyonu olan Pembe Panjur, binlerce kişinin evlenmesine yardımcı olan bir uygulama. Uygulama içinde çözeceğiniz testler sayesinde gerek sosyal gerekse kültürel açıdan size benzeyen kişilerle eşleşme imkanı sağlıyor. Bu sayede test sonuçlarınıza göre kafa denginize göre birini bulmanız mümkün hale getirilmiş.

Daha Fazlası


1 36

 

pembe-panjur-uygulama

 

 

İlişkileri arkadaşlık ötesine geçirip evlilik yolunda adımlar atmaya da olanak sağlayan bu uygulama binlerce kullanıcıya sahip. Uygulamaya başlamak için öncelikle bir hesap açmanız gerekiyor. Eğer daha önce internet sitesi üzerinden hesap açmışsanız aynı hesabınızı akıllı cihazınızdan da kullanabilirsiniz. Eğer bu uygulama ile ilk defa tanışacaksanız uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra siteye kayıt olarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Kulağa garip gibi gelse de hem kendinizin hem de aradığınız kişinin özelliklerini filtreleme yapabildiğiniz bu uygulama ile birlikte akıllı cihazınız sayesinde eş adaylarınızı arayabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden yükleyebileceğiniz uygulamayı denemek isterseniz uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri