Sosyal Medya Üzerinden Yazılan Kitap Geliyor

cengiz duyar

 

Günümüzde hızla gelişen teknoloji ile birlikte farklı kategorilerde ortaya çıkan yenilikler ve uygulamalar kullanıcılar için büyük kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Geliştirilen uygulamalar sayesinde bazen işlerimizi kolaylıkla hallederken oyunlar sayesinde ise keyifli anlar yaşıyoruz.

 

Bir çok kullanıcı da akıllı cihazlarından kitap okumayı tercih ediyor. Bu konuda uygulama mağazalarında ücretli ya da ücretsiz bulabileceğiniz uygulamalar mevcut. Bu konuda yenilikçi bir fikir geliştiren gazeteci ve yazar Cengiz DUYAR, yazmış olduğu kitabı sayfa sayfa sosyal medya aracılığıyla takipçileriyle buluşturuyor ve kitabının gidişatına okuyucuları ile birlikte karar veriyor.

 

Daha Fazlası


1 127

Cengiz Duyar, sosyal medya üzerinden kendisini takip edenlerle paylaşmış olduğu ‘Kendi Tanrımı Yarattım’ adını verdiği kitabının yazmaya devam ettiği bugünlerde farklı bir yöntem üzerinde çalışıyor.

 

Kitabını, sosyal medya üzerinden takipçileri ile buluşturan yazar, kitabının her bölümünü takipçilerinin beğenisine sunuyor. Duyar, yazma sürecinin devam ettiği kitabının okuyucuları tarafından eleştirildiği bölümlerini duruma göre yeniden şekillendiriyor.

 

Sosyal medya aracılığıyla okuyucuları ile beraber şekillendirdiği kitabında, ülkemizde bir ilke imza atan gazeteci ve yazar Cengiz Duyar, kaleme aldığı kitabı için yaşadığı şehri değiştirerek konunun geçtiği Muğla’nın Milas ilçesine yerleşti. Romanın baş karakterlerden biri olan Cemal’in normal hayatta kim olduğu okuyucular tarafından merak edilirken, ’Kendi Tanrımı Yarattım’, yeni bir çığır açma yolunda devam ediyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri