Stupid Zombies 3 Android Oyunlar

stupid zombies 3

 

Android işletim sistemli akıllı cihazlar için geliştirilen oyunlardan olan Stupid Zombies 3, oyuncularına eğlenceli anlar yaşatmayı başaran bir zombi oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

 

Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Stupid Zombies 3 oyununda, zombiler tarafından ele geçirilen dünyaya gidiyorsunuz ve dünyayı zombilerden temizlemeye çalışıyorsunuz. Bunu yaparken aklınızı ve silahlarınızı kullanarak gerçekleştirmeniz gerekecek.

 

Oynanış şekli olarak Angry Birds’e benzeyen oyunun fizik tabanlı bulmaca oyunu olduğunu da söyleyebiliriz. Oyunda yapmanız gereken, her bölüm için belirlenmiş olan belli sayıdaki zombileri yok ederek seviye atlamaya çalışıyorsunuz. Bu konuda size yardımcı ekipmanlar ise pompalı tüfek, fişek silahı ve roket atarlar. Zombileri ortadan kaldırmak için silahlar dışında alternatif çözümler de bulabilirsiniz. Bunların bazılarından bahsedecek olursak alanda bulunan varilleri tek bir mermiyle patlatabilir, ağır kutuları zombilerin üzerine devirebilir, mermileri duvarlardan sektirerek aynı anda birden çok zombiyi yok edebilirsiniz.

Daha Fazlası


1 11

zombi oyunu

 

Oyunda zombilere nişan almak için parmağınızı ekrana basılı tutmanız gerekiyor. Merminizin gideceği istikameti ve sektikten sonra devam edeceği yönü işaretleyebiliyorsunuz. Böylelikle yapmak istediğiniz hamleleri belirleyebiliyorsunuz. Parmağınızı ekrandan kaldırdıktan sonra ise ateş etmiş oluyorsunuz. Bölümlerde göstermiş olduğunuz performanslara göre size 3 yıldız üzerinden puan veriliyor.

 

Zombi türündeki oyunlardan hoşlanıyorsanız ve Stupid Zombies 3 oyununu daha önce denemediyseniz bu oyunu sizlere tavsiye edebiliriz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri