Critical Strike Portable Android FPS Oyunları

critical strike portable

 

FPS oyunu sevenler için geliştirilen, Android işletim sistemli cihazlarda oynanan Critical Strike Portable uygulama mağazalarındaki yerini almış durumda. Google Play Store’dan herhangi bir ücret ödemeden indirebileceğiniz FPS oyunu türlerinden Critical Strike Portable, oyun yapısı olarak efsaneler arasındaki yerini alan Counter Strike oyununun mobil versiyona taşınmış hali diyebiliriz.

 

Oyunun temel yapısı, tablet ya da akıllı telefonlarınızda takımlar oluşturarak diğer oyuncularla savaşma imkanını oyuncularına sunuyor.

 

Oyunun kontrolü dokunmatik ekranlarla son derece başarılı bir şekilde entegre edilmiş ve böylelikle rahat bir oynanış şekli sunulmus sunulmuş olan oyun, farklı platformlarda oynayan oyuncuları bir arada topluyor ve seri şekilde online savaşlar yapmanıza olanak sağlıyor.

Daha Fazlası


1 11

 

Oyunu cihazlarına yükleyen kullanıcılar isteğe göre online olarak gerçek rakiplere karşı mücadele edebilme şansına sahipken, isterlerse tek kişilik oyun modunu ayarlayarak botlara karşı mücadele edebiliyor.

 

Oyun içinde 3 farklı türden oyun modu bulunuyor. Counter Strike’da bulunan klasik terörist – anti terörist savaşlarının yanında takım tabanlı death match ya da zombilere karşı da mücadele etme şansına sahipsiniz.

 

Grafik özellikleri olarak kullanıcılarını memnun etmeyi başaran Critical Strike Portable’ı ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilir ve heyecan dolu anlar yaşayabilirsiniz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri