Sony Xperia Z5 İle James Bond Ortak Mı Oluyor?

sony james bond

Akıllı telefon dünyasının önde gelen firmalarından biri olan Sony, son günlerde teknoloji dünyasını meşgul etmeye başlayan haberle  yeniden gündeme geldi. Ortaya çıkan görsellere göre James Bond’un yeni telefonu, Sony tarafından üretileceği iddia edildi.

 

Sony, en son Xperia Z3+ modelini çıkararak kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Küresel pazarda Xperia Z3+ adı verilen model Japonya pazarında ise Xperia Z4 adıyla satışa sunulmuştu. Şimdiye kadar beklentilerin altında kalan satış rakamlarından dolayı firma yeni arayışlar içine girdi.

 

Son günlerde akıllı telefon gündemini meşgul etmeye başlayan Xperia Z5 modeli söylentileri, bugünlerde ise dünyaca ünlü ajan James Bond adıyla birlikte anılmaya başladı. Yıllarca Xperia serisini kullanan James Bond’un yeni telefonu ise söylentilere göre Xperia Z5 olacak.

 

Daha Fazlası


1 158

Xperia Blog aracılığıyla sızdırılan görseller, birçok kişi tarafından Sony’nin yeni telefonu olacağı şeklinde yorumlandı. Ünlü ajan James Bond için geliştirildiği söylenen telefona Xperia Z5 ya da Xperia M5 adının verileceği söyleniyor.

 

Kasım’da vizyona girmeye hazırlanan James Bond’un yeni filmi SPECTRE’de bu telefonun kullanılacağına vurgu yapılırken, Sony tarafından telefonun da o tarihlerde resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

 

Geçtiğimiz günlerde bu konuyla ilgili ortaya atılan bir diğer iddia ise Sony Mobile’ın filmde kullanılması için Xperia Z4 modelini teklif etmiş ve bu teklif için hatırı sayılır bir ücret ödemeyi de kabul etmişti.

 

Xperia Z3+ (Z4) modeliyle beklentileri karşılayamayan Sony’nin daha şimdiden Z5 modeli için sıkı bir çalışma içine girdiğini söyleyebiliriz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri