Top Speed Android Oyunlar

top speed android oyun

 

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen ve Play Store’daki yerini alan oyunlardan Top Speed, oyunun geçtiği şehrin unutulmaya yüz tutmuş mekanlarında yasa dışı düzenlenen drag yarışlarını konu alan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Heyecan dolu bu oyunda yarışlara katılarak şehrin en iyi drag yarışçısı anahtarını kazanmak için elinizden gelenin fazlasını yapmanız gerekiyor.

 

Çoğu zaman sokak aralarında yapılan ve teke tek yarışma imkanı sunan heyecan dolu bir yarış oyunu olan drag yarışlarının vermiş olduğu aksiyonu akıllı cihazlarınızda da yaşamanıza olanak sağlayan oyunlardan biri olan Top Speed, şimdiye kadar ki oynadığınız en iyi drag yarışı oyunlarından biri olabilir.

 

Daha Fazlası


1 11

Bir çok araba çeşidi bulunan oyunda klasiklerden egzotik arabalara (buna polis arabaları da dahil.) 60’dan fazla seçenek sunan oyun, kategorisindeki pek çok oyundan oldukça farklı olmakla beraber, kullanıcılarına eski sürüm Need for Speed’i de anımsatıyor. Yarışların ardından garaja girerek aracınızın performansını ve dış görünümünü yükseltebilme şansına sahipsiniz.

 

android drag oyun top speed

Pek çok drag yarışı oyununda görebileceğiniz seçeneklerin dışında aracınızı modifiye etme şansına da sahip oluyorsunuz. Bunları yapmak için belli miktarlarda para ödemek zorundasınız. Bunu da yapacağınız yarışlardaki performansınızla elde edebilirsiniz.

 

Oyunda alacağınız her birincilik için yalnızca para kazanmakla kalmıyor, aynı zamanda tecrübe puanınızı da artırarak sıralamada üst basamaklara tırmanabiliyorsunuz. İlk bölümlerde tecrübesiz olduğunuz için o an sokağın kralı kim ise onunla yarışma şansına sahip değilsiniz. Ancak yarışları kazanmaya başladıkça bu başarınız sokağın enleri tarafından fark ediliyor ve sizi yarışlara davet ediyorlar. Bu yarışları kazandıkça zirveye emin adımlarla ilerlemeye devam ediyorsunuz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri