Red Bull Alert Android Uygulamalar

red bull alert uygulama

 

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen alarm uygulaması Red Bull Alert, Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamalardan biri olarak mağazadaki yerini almış durumda.

 

Diğer alarm uygulamalarından farklı olarak kendi içinde özel bir spor teması bulunan uygulamanın, böylece sabah kalkacak olduğunuz zaman canlı görselliği ile sizi motive etmeye çalışıyor.

 

Kullanımı basit bir arayüzüne sahip olan uygulamanın içinde yer alan kişiselleştirme özelliği sayesinde bundan en hızlı şekilde yararlanmanız mümkün. Uygulamada bulunan çeşitli spor temalarından dilediğinizi seçerek alarmınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

 

Daha Fazlası


1 20

Alarm çaldığı sırada uygulamanın sizin için söylediği motive edici konuşmalar, uyanmanıza ve yataktan kalkmanıza fazlasıyla yardımcı oluyor.

 

Red Bull Alert, sunmuş olduğu sınırsız alarm kurma özelliği sayesinde hem uyanmanız için size yardımcı olurken hem de uyanma sürenizle ilgili istatistikler tutarak ne kadar süre içinde uyandığınıza dair istatistik tutarak sizleri bilgilendiriyor.

alarm uygulama

 

Dilerseniz çevrenizde bulunan sevdiklerinizi de uyanma mücadelesi içine alarak kimin daha çok uyuduğunu, kimin daha kısa sürede uyandığını tutmuş olduğu istatistikler sayesinde sizi ve arkadaşlarınızı bilgilendirerek karşılaştırma yapmanıza da olanak sağlıyor.

 

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz Red Bull Alert, farklı türden alarm uygulaması isteyen kullanıcılar için denemeye değer bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri