En İyi 3 İOS Selfie Uygulamaları

selfie programları

Günümüzün en moda fotoğraf çekimlerinden olan selfie, birçok kullanıcı için vazgeçilmezlerden diyebiliriz. Bu konuda akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalar da oldukça önem arz ediyor. Bugünkü yazımızda sizlere İOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen en iyi 3 selfie uygulamasından bahsetmek istiyoruz.

 

1- Selfiest

Herhangi bir ücret ödemeden yükleyip kullanabileceğiniz bu uygulama ile birbirinden güzel anları yakalamanız için sizlere yardımcı oluyor.

 

Instagram tarzında bir kullanımı olan Selfiest’te bütün filtreler ekranın alt kısmında bulunuyor ve bunlardan dilediğinizi seçerek anında fotoğraf üzerinde uygulama şansına sahip oluyorsunuz.

 

Uygulamanın en  güzel özelliklerinden birisi de kullanıcılar arasında sosyal ağ oluşturması ve böylelikle aralarında etkileşim yaşamalarına olanak sağlıyor. Yani Selfiest ile çekmiş olduğunuz fotoğrafınızı bu uygulamayı kullananlarla paylaşabilir, onların da paylaşmış oldukları fotoğrafları görebilirsiniz.

Daha Fazlası


1 16

 

2- Ghost Lens

Sadece fotoğraf düzenlemekle kalmayıp aynı zamanda videolarınızı da düzenlemenize olanak sağlayan uygulama ile fotoğraf ve videolarınıza hayalet efekti de eklemeniz mümkün. Uygulamada 130’dan fazla efekt ve filtre mevcut.

 

Ghost Lens, yarım saate kadar video çekebilme özelliğine sahip. Fotoğraf konusunda ise gerek galerinizde bulunan gerek anlık çekeceğiniz bir fotoğrafı çekmenize olanak sunuyor. Uygulamada düzenlediğiniz resimlerinizi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

 

3- Camera X

Bu uygulama ile birlikte ilginç ve anlık fotoğraflar çekerken, zengin çeşitliliği ve sunmuş olduğu görsel efektler sayesinde Camera X’i herhangi bir ücret ödemeden yükleyip kullanabilirsiniz. Uygulamanın en güzel özelliği ise aynı anda filtre ve efektleri kullanabiliyorsunuz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri