Unlimited Screen Recorder Uygulama İndir

unlimited screen recorder uygulama

 

Akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalar bir çok konuda kullanıcıları için büyük kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Bu uygulamalardan biri olan ve Android işletim sistemli cihazınıza Play Store’dan herhangi bir ücret ödemeden indirebileceğiniz Unlimited Screen Recorder, akıllı cihazlarında uygulama ya da oyun tanıtım videosu çekmeyi düşünenler için son derece işe yarar bir uygulama olarak mağazalardaki yerini almış durumda.

 

Unlimited Screen Recorder, ekran kayıt programı olup, Android 5.0 ya da daha üst modellere sahip olan akıllı cihazlarınızda ekran kayıt işlemini oldukça kolay hale getiriyor. Bilindiği gibi Google, Android 5.0 ile beraber ekran kayıt özelliğini de kullanıcılarına tanıtmıştı. Bu güncellemenin beraberinde getirmiş olduğu özellik sayesinde Android işletim sistemli telefon ya da tabletlerinizi bilgisayara herhangi bir bağlantı kablosu kurmadan, doğrudan cihaz üzerinden ekran videosu kaydı yapabilme imkanına sahip oluyorsunuz. Bu uygulama sayesinde bu özellikten rahatlıkla yararlanabiliyorsunuz.

 

Daha Fazlası


1 11

Unlimited Screen Recorder ile cihazınızda bulunan boş hafızayı doldurana kadar video kaydı yapabilme şansına sahipsiniz. Dilerseniz sınırsınz video kaydı yapabilirken isteğe bağlı olarak da video süresini önceden ayarlayarak da çekim yapabilirsiniz. Video kalitesini de ayarlayabildiğiniz bu uygulama ile ister oyun videosu çekin ister uygulama videosu tercih sizin. Videolarınıza anlatım eklemek için uygulama içinde yer alan mikrofon aracılığıyla ses kaydınızı da yükleyebilirsiniz.

 

Uygulama sayesinde oluşturmuş olduğunuz videolar SD Card/ UnlimitedScreenRecorder klasörünün içinde toplanıyor. Eğer video kayıt uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız Unlimited Screen Recorder’ı denemenizi tavsiye ediyoruz.

 

 

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri