Paranormal House Escape Android Oyunlar

paranormal house escape

 

Android işletim sistemli cihazlarda oynayabileceğiniz korku oyunu türünden Paranormal House Escape ile korku dolu anlar yaşamaya hazır olun.

 

Google Play Store’dan herhangi bir ücret ödemeden akıllı cihazlarınıza yükleyebileceğiniz oyunda, esrarengiz olayların yaşandığı eve doğru yola çıkıyorsunuz.

 

Oyunda yaşanan bütün  gelişmeler  gözden uzaklarda bulunan esrarengiz bir evde başlıyor. Bu bölgede yaşayan insanlardan bazılarının aniden ortadan kaybolması ve birkaçının cansız bedenine ulaşılması üzerine polise bilgi verilir. İşte burada devreye siz giriyorsunuz. Çünkü bu dedektif polisin kontrolünü siz sağlıyorsunuz.

Daha Fazlası


1 11

 

İlk olarak yapmanız gereken bu esrarengiz evin yaşanan bu olaylarla bağlantısının olup olmadığını öğrenmeye çalışıyorsunuz. Evi ilk defa ziyaret ettiğinizde uzun zamandan beri kullanılmadığını ve kaderine terkedilmiş olduğunu gözlemliyorsunuz. Ancak kısa süre sonra etrafınızda doğa üstü güçlerin olduğunu anlıyorsunuz ve kendinizi bir anda korku dolu bir maceranın içinde buluyorsunuz.

 

Oyun yapısı olarak point and click tarzında bulmaca oyununa da benzeyen Paranormal House Escape’te ilerlemek için çevrenizdeki delilleri araştırarak ipuçlarını topluyorsunuz ve bunları birleştirerek önünüze çıkan bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Oyunda seviyeleri atladıkça değişik türden bulmacalar karşınıza çıkmaya devam ediyor. Oyun içinde yer alan ayrıntılar oldukça iyi şekilde tasarlanmış.

 

Oyunun ses efektleri ve görselleri de kullanıcılarını oldukça memnum ediyor. Korku türü oyunlarından hoşlanıyorsanız Paranormal House Escape’i denemenizi tavsiye edebiliriz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri