Crossroad Android Fotoğraf Paylaşım Uygulamaları

crossroad android uygulamalar

 

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde, akıllı cihazlar için geliştirilen uygulamalar kullanıcılar için büyük kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Bu uygulamalardan biri olan Crossroad, farklı kullanıcılarla ortak bir fotoğraf albümü oluşturmanızda ve düzenlenen etkinliklerde çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı otomatik olarak göndermenize yardımcı olan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

 

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz Crossroad’u Google Play Store’dan herhangi bir ücret ödemeden yükleyip faydalanabilirsiniz. Bu uygulama ile toplu düzenlenen etkinliklerde çekilmiş olan fotoğraflarınızı bulmak için koşuşturma içinde olmazsınız.

 

Daha Fazlası


1 20

Ailenizle ya da sevdiklerinizle birlikte bir etkinlik düzenlediğinizde, çıkacağınız tatillerde, düğünlerde birlikte pek çok fotoğraf çekiliyor. Üzerinden zaman geçince bu fotoğraflara ulaşmak zorlaşıyor ve bu fotoğraflardan mahrum kalmış oluyorsunuz. Crossroad uygulaması sayesinde bu fotoğrafları ortak bir alanda toplayarak, isteyen kişinin ulaşmasına imkan sunuyorsunuz.

 

Crossroad düzenlenen etkinliklerde çekilmiş olan fotoğrafları otomatik olarak tek bir alanda topluyor. Kullanıcı emeğini en az seviyeye indiren uygulama ile ilk önce etkinlik için özel bir fotoğraf albümü oluşturuyorsunuz.  Daha sonra bu albüme kimlerin fotoğraf eklemesini istiyorsanız bu kişileri belirliyorsunuz. Sizin ve davet ettiğiniz kişilerin çekmiş olduğu fotoğraflar doğrudan bu albüm içine  yollanıyor. Tek  bir alanda toplanan fotoğraflarınıza akıllı telefonlarınızdan ya da Crossroad’un resmi internet sitesi üzerinden yalnızca siz ve albümü oluşturan kişiler  erişim sağlayabiliyor ve bu fotoğrafları  yükleyebiliyor.

 

İsterseniz  farklı kişilerin çekilmiş olduğunuz bu fotoğraflara Crossroad internet sitesi aracılığıyla görüntüleyebilmesi için onlara link yollama imkanına sahipsiniz.  Uygulamada fotoğrafları ekleyen kişilerin isimleri zaman çizelgesi  biçiminde düzenlenen albümde yer alıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri