Marshall London Akıllı Telefon

marshall london akilli telefon

Dünyaca tanınan müzik markalarından biri olan Marshall, günümüzde yalnızca müzik aletleri, hoparlör ve kulaklıklar geliştirmiyor. Dün itibariyle akıllı telefon sektörüne de el atan Marshall, giriş ve orta seviye teknik özellikler, üst düzey tasarım ve müzik özellikleriyle donatmış olduğu London adını verdikleri akıllı cihazlarının tanıtımını yaptı.

 

Telefonun özelliklerinden bahsedecek olursak; 4.7 inç büyüklüğünde 720p HD çözünürlükte IPS LCD ekran, 8 Megapiksellik arka kamera, 2 Megapiksellik ön kamera, 16 GB dahili hafıza, MicroSD kart desteği, 2 GB’lık RAM, Qualcomm Snapdragon 410 işlemci, Adreno 306 grafik işlemci, çıkarılabilir 2500 mAh batarya ve Android 5.0.2 Lollipop işletim sistemi ile geliştirilen Marshall London, müzik özellikleri ile teknolojiyi yakından takip edenlerin dikkatini çekecek gibi duruyor.

 

Marshall London, Üstün Müzik Özellikleriyle Dikkat Çekiyor

 

Daha Fazlası


1 158

Müzik aletleri konusunda yeterince deneyime sahip olan firma, yüksek kalitede ses deneyimi sunan FLAC desteğine sahip olup, HTC Boomsound’a benzer stereo hoparlörler, tekerleğe benzeyen ses açma ve azaltma tuşu ve iki farklı kulaklık girişi ile kısa sürede dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

 

Aynı anda iki kişinin farklı kulaklıkları kullanarak müzik dinlemesine olanak sağlayan Marshall London, telefonla birlikte sunduğu üst düzey kulaklığı ile birlikte, DJ ve Loop Stack uygulamaları da hazır yüklenmiş olarak geliyor.

 

Müziğe ilgi duyan her kullanıcının beğeneceği bir akıllı telefon üreten Marshall, London adını verdikleri cihazı 585 dolardan satışa sundu. Telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği konusunda şimdilik net bir bilgi bulunmazken konuyla ilgili gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri