San Disk Kablosuz Veri Aktarımı Yapan Flash Bellek

sandisk flash bellek

 

Dünyanın en önemli flash bellek üreticilerinden olan San Disk, yeni çıkarmış olduğu flash belleği piyasaya sundu. Connect adı verilen ve farklı hafıza seçenekleriyle kullanıcılarının beğenisine sunulan bu flash belleğin en önemli özelliği ise kablo kullanmadan veri aktarımı yapabiliyor olması.

 

2015 yılı içinde çıkarmış olduğu microSD ve USB bellekler ile kullanıcılarının beğenisini fazlasıyla kazanmayı başaran SanDisk, yeni çıkardığı ürünüyle bir kez daha kullanıcılarını memnun etmek için geliyor. Bu flash bellek, akıllı cihazlarında yetersiz hafıza sorunu yaşayanlar için oldukça ideal bir çözüm yolu olarak karşımıza çıkıyor.

Daha Fazlası


1 182

 

SanDisk Connect’in 16, 32, 64 ve 128 GB’lık farklı hafıza seçenekleri bulunuyor. iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda gerekli olan uygulamaların kurulmasıyla bağlantı kurulabilen flash bellek, HD videoları 4.5 saatlik bir zaman içinde kablosuz olarak farklı cihazlara aktarabiliyor. Aynı anda 3 farklı cihaz ile bağlantı kurma özelliğine sahip olan flash bellek, 802. 11 b/g/n bağlantı desteğine sahip. 2.4GHz saat hızında veri aktarımı yapabilen ve USB girişine de sahip olan SanDisk Connect ile dilediğiniz zaman bilgisayarınıza bağlanarak veri aktarımı yapabilir ve flash belleğinizi şarj edebilirsiniz.

 

Akıllı cihazlarda fotoğraf, video ve müzik gibi uygulamaları kontrol ederek aktarım yapabilen Connect, SanDisk’in resmi internet sitesinden satın alabildiğiniz gibi BestBuy, Amazon gibi büyük online alışveriş sitelerinden de satın alınabiliyor.

SanDisk Connect’in satış fiyatlarına gelecek olursak kapasitesine göre 30 ile 100 dolar arasında farklılık gösteriyor.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri