NBA 2K16’Da Sıcak Gelişme

nba 2k16 on siparis

 

Teknolojik gelişmeler ile birlikte her geçen gün daha da ileri gitmeyi başaran oyun dünyasına katılan her yeni oyun çıtayı biraz daha yukarılara taşımayı başarıyor. 2K Sports önderliğinde tartışmasız dünyanın en iyi basketbol oyunlarının piyasaya sunulduğu günümüzde, kervana katılacak olan  NBA 2K16 için beklenen müjdeli haber nihayet yayınlandı.

 

Basketbol kategorisinde yıllardır NBA Live ile aralarında büyük bir rekabet olsa da 2007 senesinden günümüze kadar çıkarmış olduğu oyunlarla birincilik tahtını kimselere kaptırmayan NBA 2K serisinin son üyesi olan NBA 2K16 ön sipariş almaya başladı.

Daha Fazlası


1 58

 

Her yıl olduğu gibi yine beraberinde birçok yeniliği getiren oyun,  basketbol severler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Sonunda ön satışa sunulan oyunun satış fiyatı ise 139 TL olarak belirlendi. Eğer oyunun yalnızca normal versiyonu olanı değil de birçok ek içerikle oynamak isteyenlerdenseniz, Michael Jordan Edition sürümünü  satın alarak daha geniş bir NBA 2K16 deneyimini tatmış olacaksınız.

 

Oyunun MJ Edition sürümüne bakacak olduğumuzda büyük ölçeklere sahip Michael Jordan posteri, figürler, 30.000 VC (oyun içinde kullanacak olduğunuz para), MyPlayer moduna özel olarak hazırlanmış Jordan ayakkabısı ve t-shirt pakete dahil olan hizmetler olarak oyun severleri bekliyor.

 

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına özel olarak geliştirilen NBA 2K16, 29 Eylül’de raflardaki yerini alarak oyun severlerle buluşacak. Bunun dışında Steam aracılığıyla ön sipariş alımına başlayan NBA 2K16, piyasaya çıktıktan sonra fiyat konusunda değişikliğe gitmesi bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri