Microsoft Katlanabilir Klavye Fiyatları

microsoft katlanabilir klavye

 

Dünyanın en önemli yazılım firması olan Microsoft, kendi üretmiş olduğu özel klavyesi ile piyasadaki yerini aldı. Klavyeyi özel kılan en önemli özelliği ise yalnızca bilgisayarlarda değil, aynı zamanda Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlarla da herhangi bir sorun yaşamadan çalışabiliyor. Kendine has birçok özelliğiyle dikkat çeken bu klavyenin bir diğer özelliği ise, kablosuz ve katlanabilir olması.Özellikle ikiye katlanarak taşıması son derece basitleşen klavyeyi laptopuzla birlikte dilediğiniz yere rahatlıkla götürebileceksiniz.

 

Q klavyelerde T – Y, G – H, B – N  hizalarından bölünen klavye tam bu noktalardan kolaylıkla katlanabilecek şekilde tasarlanmış.Alışana kadar kullanmakta sıkıntı yaşayabileceğiniz klavyeyi, 10 parmak kullanıcıları yine gözleri kapalı rahatlıkla kullanabilirler.

Daha Fazlası


1 182

 

Universal Foldable Keyboar adı verilen klavyenin ince, şık ve hafif tasarımı dikkat çekmeyi başarırken, gerek çalışanlar için gerekse gündelik hayatta kullanacaklar için oldukça rahat tuşlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Surface 3’ten esinlenilerek yapılan klavye suya ve toza karşı da son derece dayanıklı.Eğer klavyenizin üzerine bir şey dökerseniz silmeniz yeterli olacaktır.

microsoft klavye

 

Başta Microsoft mağazalarında olmak üzere Microsoft online mağazalarında ve Amazon’da kullanıcıların beğenisine sunulan klavyenin satış fiyatı ise 100 dolar.Ne kadar fonksiyona sahip olursa olsun bir klavyeye bu kadar para verilir mi orası size kalmış.Fiyatın bu denli yüksek olmasının altında yatan en önemli etken hiç şüphesiz katlanabilir yapıda üretilmesi ve diğer işletim sistemleriyle de uyum içinde çalışmasını gösterebiliriz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri