VIKO Dokunmatik Elektrik Düğmeleri

viko novella s elektrik anahtarı

 

Teknolojik gelişmeler yalnızca telefon sektörüyle sınırlı kalmıyor.Son dönemlerde oldukça konuşulmaya başlanan bir ürün geliştiren, elektrik anahtarı ve priz sektörünün en önde gelen firmalarından VIKO Novella S adını verdikleri ürününü tanıttı.

 

Yeni nesil elektrik anahtarı olan Novella S, odanın içinde bulunan ışığın seviyesini gösteren Mavi LED göstergesi ve oldukça hassas anahtarı sayesinde tek bir temasla odanızın ışık seviyesini ayarlamanıza yardımcı oluyor.

 

Daha Fazlası


1 182

Kendi kategorisinde her zaman yenilikçi bir firma olmayı başaran VIKO, şimdilerde elektrik düğmelerini ortadan kaldırmaya hazırlanıyor. Elektrik anahtarı yüzeyinde parmağınızı aşağı veya yukarı doğru hareket ettirerek odanızın ışık seviyesini dilediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz.

 

Işığın seviyesinde meydana gelen değişimi anahtar üzerinde bulunan LED’ten kolaylıkla gözlemleyebileceksiniz. Alanında birçok ödüle layık görülen VIKO Novella S, aynı zamanda elektrikten tasarruf etmenizi de sağlıyor.

 

Yine bunun dışında düğme yüzeyine yapacağınız kısa süreli bir dokunuşla ışık kaynağını kapatmış olsanız bile yolu aydınlatmaya yetecek kadar ışığı size sunuyor. Ürünün kullanıcılarına sunduğu bir başka özellik ise aynı anahtarla iki farklı ışık kaynağını kontrol etme imkanını da sunuyor. Ayrıca Novella S elektrik anahtarını, LED ışıkları sayesinde karanlıkta kolayca fark edebiliyorsunuz. Bu özelliği sayesinde, gece kalktığınızda veya eve geç geldiğiniz zamanlarda düğmenin yerini rahatlıkla bulmanıza yardımcı oluyor.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri