Jetpack Joust İOS Oyunlar

jetpack joust ios oyunlar

 

Akıllı telefonlar için geliştirilen farklı kategorilerdeki uygulamalar, günümüzde insanlar için büyük kolaylıklar sunmaya devam ederken, geliştirilen oyunlar ise boş zamanlarımızda sıkıntımızı azaltmak için iyi bir alternatif olabiliyor.Her kategoriden oyunlar uygulama mağazılarında kullanıcılarını beklemeye devam ediyor.Bu oyunlarda biri olan Jetpack Joust ile bir yandan uçarken öte yandan da mızrağınızı kullanarak savaşıyorsunuz.

 

Jetpack Joust kullanıcılarına retro tarzda bir görünüm ve oyun yapısı sunarken, oynanması oldukça eğlenceli ve heyecanlı olan bir mobil aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Daha Fazlası


1 3

 

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize herhangi bir ücret ödemeden indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Jetpack Joust’da jetpackini takarak gökyüzüne doğru süzülen çılgın bir kahramanı yönlendiriyorsunuz. Biraz aksiyon peşinde koşan oyunun kahramanı jetpack ile uçarken yanına aalmış olduğu mızrağı kullanarak düşmanlarıyla savaşma ihtiyacı duyuyor. Ancak jetpackinin benzini sınırlı miktarda olduğu için bir yandan da benzinini yenilemesi gerekiyor. Bu noktada bize düşen görev ise kahramanımızın yakıtı bitmeden ve düşmanları tarafından ortadan kaldırılmadan en üst seviyeye çıkmasını sağlamamız gerekiyor.

 

Jetpack Joust’da kahramanımızı sağa ve sola doğru hareket ettirerek mızrağımızla düşmanlara saldırıyoruz. Bunun dışında yukarıdan düşmanlarımızınüstüne doğru inerek onların jetpacklerini düşürmelerini ve aşağıya doğru bize el sallayarak düşmeleri için çabalıyoruz. Her yeni kata çıktığımızda benzin takviyesi yapmamız gerektiğini hatırlatalım.

 

Ücretsiz olarak App Store’dan indirebileceğiniz oyun, kısa süre içinde sizde bağımlılık yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri