iPhone 6s Satış Fiyatı

iphone akilli telfon

Akıllı telefon sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Apple’ın piyasaya sunmaya hazırlandığı 6s modeli ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor.Piyasaya sunulmasına her geçen gün daha da yaklaştığımız cihazla ilgili olarak son gelen bilgilere göre telefonun fiyatları sızdırıldı.

 

Bilindiği üzere Apple firması, genellikle yeni modellerini tanıttıktan sonra fiyatlandırma ile bilgileri de kamuoyuyla paylaşıyor.Bu açıklamaları yaparken doğrudan satış fiyatını söylemeyip, anlaşma sağladığı operatörlerin taahhütlü fiyatları bazında açıklama yapıyor.İnternete sızdırılan belgelerde ise Apple’ın telefonun satışıyla ilgili anlaşma sağladığı operatör firmalarından Verizon’un adı geçiyor.

 

iPhone 6s Kaç Paradan Satılacak?

 

İnternete sızdırılan Verizon iPhone 6s kontratlı tekliflere göre, iPhone 6s 16 GB’lık model için 218 dolar, iPhone 6s 64 GB’lık modeli için de 318 dolar olarak belirlendiği görülüyor.

Daha Fazlası


1 158

 

 

iphone 6s satis fiyati

 

 

iPhone 6s’in Türkiye’deki Satış Fiyatı Ne Olacak?

 

Teknoloji gündemine bir anda bomba gibi düşen görsellerden yola çıkacak olursak, iPhone 6s modellerinin piyasada bulunan iPhone 6 modelleriyle hemen hemen benzer etiketlerde satışa sunulacağını söyleyebiliriz.Cihazın ülkemizdeki satış fiyatlarına gelecek olursak, son gelen elektronik ürünlere ekstra vergi ile birlikte cihazın satış fiyatının daha da artacağını söylememiz mümkün.

Apple’ın yeni amiral gemisi olacak olan iPhone 6s’in ülkemizde satışa sunulması büyük ihtimalle Ekim 2015’i bulacak.Elektronik ürünlerde uygulanacak olan yeni zamlar bu tarihe kadar kanunlaşacak olursa iPhone 6s’te bundan nasibini fazlasıyla almış olacak.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri