En İyi Selfie Uygulamalar

selfie uygulamalar

 

Günümüzde en yaygın kullanıldığı dönemleri yaşayan selfie (özçekim), herkes tarafından mutlaka yapılmıştır.İyi bir selfie fotoğraf çekimi için gerekli olan 3 ana madde vardır.Bize göre bu maddeler iyi bir kamera, poz vermesini bilen bir kullanıcı ve iyi bir selfie programı.Sizlere akıllı cihazlarınızdan uygulama mağazalarına girerek kolayca indirebileceğiniz en başarılı selfie programlarından bahsetmek istiyoruz.

 

1-Facetune 

Bu uygulama, kullanıcıları için ileri düzeyde rötuş imkanı sunuyor.Bu uygulama ile birlikte dişlerinizi daha da beyazlatabilir,cildinizi yumuşatabilir,gözünüzün altında bulunan koyulukları kapatabilir,göz renginizi değiştirebilir, yüz yapınızı( yanaklar,burun,çene yapısı) yeniden düzenleyebilir,saçınızı düzenleyebilir, makyaj yapabilir,özel efektler ekleyebilirsiniz.Dilediğiniz işlemleri gerçekleştirdikten sonra ortaya çıkan resminizi sosyal medyadan sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

facetune logo uygulama

 

 

2-Retrica 

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başaran bu uygulama, gerçek sanatsal ifadeler ile selfie resimlerinizi daha da renklendirir.Fotoğrafınızı çekmeden önce tek tuşla 100’den fazla filtre ile fotoğraflarınızı özelleştirmenize yardımcı olur.

retrica logo uygulama

 

 

3-Aviary Photo Editor 

Daha Fazlası


1 6

Bu uygulama ile birlikte çekmiş olduğunuz fotoğraflarınıza efekt uygulayabilir,çerçeveler ekleyebilir, eğlenceli çıkartmalar yapıştırabilir,fotoğraflarınızı kırpabilirsiniz.Bunların dışında fotoğrafta çıkan kırmızı gözü düzeltme, lekeleri silme ve dişleri beyazlatma gibi kozmetik özellikleri de bulunuyor.

aviary photo editor uygulama

 

 

 

4-Perfect365

Aniden fotoğraf çekmeye karar verdiniz fakat cildinizin kötü göründüğünü düşünüyorsanız bu uygulama sizlere hızlı bir şekilde doğal görünmenizi sağlayan rötuşlar uygular. Uygulama içinde gözler, yanaklar ve dudaklar için yeni renkler oluşturacak 20’den fazla güzelleştirme özellikleri bulunuyor.

perfect 365 logo uygulama

 

 

5-Photo Wonder

Bu uygulama, çekim esnasında gerçek zamanlı efektler sunar ve güzel fotoğraflar almanıza olanak sağlar. Çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı kırpıp, döndürebilir ve istediğiniz gibi parlaklık, kontrast ve doygunluk oranlarını sağlayabilirsiniz. Güzelleştirme seçenekleri sayesinde yüzünüzde cilt tonu, yüz cilası, akne kaldırma, göz genişleme ve zayıflama gibi düzenlemeler yapabilirsiniz.

photo wonder uygulama

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri