Paraşüt Harcamalar Uygulaması Akıllı Telefonlarda

parasut harcamalar uygulama

 

Parasut.com bulut tabanlı finansal yönetim uygulaması olup, şirket çalışanlarının yapmış olduğu harcamaların takibini sağlamak için geliştirdiği Paraşüt Harcamalar, Akıllı telefonlar için uygulama mağazalarındaki yerini aldı.

Bilindiği üzere Paraşüt, küçük ve orta sınıf işletmelerin fatura ve finansal işlemlerini kolayca yönetmesine yardımcı olan bir SaaS girişimi.Bugüne dek web tabanlı hizmet sunan girişim,bundan böyle mobil uygulamaları üzerinden de harcama takibininin yapılmasını sağlayacak.Bahse konu uygulamaya girmiş olduğunuz veriler, Paraşüt hesaplarında hemen görülebilecek.

 

Akıllı cihazlar için geliştirilen Paraşüt Harcamalar, bu uygulamayı kullanan kişilerin çalıştıkları yerden ayrılsalar bile şirketin harcamalarını kolayca takip edip gerekli işlemleri rahatlıkla yapabiliyor.Çalışanlar harcamalarına KDV tutarlarını da rahatlıkla ekleyebiliyor ve böylelikle işlmelerinin fotoğraflarını çekerek uygulama içine kaydedebiliyor.

Daha Fazlası


1 182

 

Uygulama sayesinde kullanıcılar, yapılan harcamaların kim tarafından ödendiğini, harcama zamanını, hangi hesaba ait bir harcama olduğunu da belirtebiliyor.İsteğe göre harcamalara ayrıntılı bilgi de yazılabiliyor.

 

Fazla detaya girmeyen ancak harcamaların eklenmesi için de yeterince özelliği kullanıcılarına sunan Paraşüt Harcamalar uygulamasından yararlanmak için web uygulamasında 30 günlük ücretsiz deneme hesabı açmanız lazım.Ne yazık ki uygulama üzerinden hesap oluşturma özelliği eklenmemiş.Bundan dolayı kategorileri sadece web arayüzünden ekleyebiliyorsunuz.

 

2013 senesinde hizmet vermeye başlayan, Revo Capital ve Ribbit Capital’den yatırımlar alan Paraşüt’ün ülkemizde orta sınıf şirketler için ayrı bir yerinin olduğunu söyleyebiliriz.Kendisini bir miktar daha geliştirdiğinde çok daha iyi olacağını belirtmemizde fayda var.Şimdilik ücretli bir uygulama olan Paraşüt, ilerde ücretsiz olarak indirilirse kullanıcı sayısında gözle görülür artışın görülmesi kuvvetli ihtimal.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri