invi SMS Messenger Uygulama İndir

invi sms uygulama

 

Android cihazlar için geliştirilen invi SMS Messenger, akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz SMS uygulaması olarak Google Play Store’daki yerini almış durumda.Üstelik bu uygulamayı herhangi bir ücret ödemeden kolaylıkla indirebiliyorsunuz.Sizler de kullanmış olduğunuz SMS uygulamalarından sıkıldıysanız ve yeni SMS uygulamalarına yöneldiyseniz invi SMS Messenger uygulamasını sizlere tavsiye edebiliriz.Gerek kolay kurulumu gerekse hızlı kullanım şekliyle invi SMS Messenger bu kategoride oldukça iddialı olarak karşımıza çıkıyor.

 

Uygulama içinde yer alan tema desteği sayesinde mesaj gelen kutunuzu istediğiniz şekilde özelleştirip, kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.Temaların haricinde çeşitli renk, ses ve görüntü değişiklikleri de yapabildiğiniz uygulama, özellikle bu tarz uygulamaları sevenler için ideal bir uygulama diyebiliriz.

 

Daha Fazlası


1 11

Uygulamanın özellikleri arasında aynı anda SMS gönderebilirken,diğer yandan cihazınızda yer alan diğer uygulamaları da kullanabiliyorsunuz.Yani cihazınızda SMS atarken diğer uygulamalarınızı da kullanabiliyor ve böylelikle aynı anda birden fazla işle uğraşabiliyorsunuz.

 

Uygulamanın kullanıcılarına sunduğu özelliklerden biri de, SMS’inizin içine anlık kendi fotoğrafınızı eklemek istiyorsanız, mesajlaşma sayfasından çıkmanıza gerek kalmıyor. invi SMS Messenger uygulaması içinde yer alan selfie fotoğraf çekme ve video kaydı desteği sayesinde bu işleminizi kolaylıkla halledebiliyorsunuz.

 

Uygulamanın diğer özelliklerinden de başlıklar halinde bahsedecek olursak; grup sohbetleri, oyunlar, internet aracılığıyla mesajlaşma, sesli mesaj gönderme özelliği gibi birçok özelliği de beraberinde getiriyor. Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz,  sevdiklerinizle iletişim kurmada size yardımcı olan bu uygulamanın denenmeye değer olduğunu söyleyebiliriz.

 

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri