Rewun – İcon Pack Uygulama İndir

rewun icon pack android

 

Akıllı telefonlar için farklı kategorilerde geliştirilen uygulamaların kullanıcılar için öneminden bahsetmemize gerek yok sanırım.Bu uygulamalar bazen işlerimizi halletmemize yardımcı olurken bazen de boş zamanlarımızı değerlendirmek için bolca alternatif oyunlar ve programlar sunuyor.Bu uygulamaları cihazlarımızın uygulama mağazalarından ücretli ya da ücretsiz olarak indirip kullanabiliyoruz.

Bu uygulamalardan biri olan ve Android cihazlar için geliştirilen Rewun, binlerce farklı ve mükemmel  görünüşte ikonlar sunuyor ve bu ikonları kullanmış oldukları uygulama veya dosyalar için ayarlamalarına sağlayan kişiselleştirme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle cihazınızın çevrenizdeki kişilerin cihazlarından farklı olmasını istiyorsanız ve kişiselleştirme uygulamalarına önem veren biriyseniz, bu uygulama sayesinde 3200 ikondan istediğinizi seçerek cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Daha Fazlası


1 11

Popüler uygulamalara özel olarak geliştirilen ve sahip olduğu bir çok değişik ikon sayesinde Android cihazlarınıza bambaşka bir görünüm kazandıran uygulama içinde 50 tane yüksek kalitede duvar kağıdı da mevcut.

Sade bir ikon uygulamasından uzak olan Rewun, duvar kağıtları, dinamik takvim, saat widgetı ve canlı duvar kağıtları ile Android cihaz kullanıcılarına pek çok kişiselleştirme alternatiflerini beraberinde getiriyor.

Haftalık düzenli şekilde güncellenerek devamlı yeni içeriklerin eklendiği Rewun’un şimdilik indirimde olduğunu ve 2 TL’lik fiyatının bu tür bir uygulama için oldukça uygun olduğunu belirtebiliriz. İndirim bittiğinde bile 4 TL’ye satın alabileceğiniz uygulama, kişiselleştirme ve farklı görünüme önem veren tüm Android cihaz sahipleri tarafından kullanılabilir.

 

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri