Zig Zag Boom İOS Oyunlar

xig zag boom ios

 

Zig Zag Boom, rengarenk neon görselleriyle oyun severleri kendisine çeken zor, bir o kadar da zevkli bir beceri oyunu. iPhone ve iPad telefonlarınıza ücret ödemeden indirebildiğiniz ve çok fazla hafıza kaplamayan aksiyon dolu olan bu oyun, hem reflekslerinizi hem de sinirlerinizi test ediyor. İsminden ötürü tüm platformlarda son derece popüler olan ZigZag oyununun kopyası olduğunu düşünebilirsiniz ama gerek görsel gerek oynanış şeklinden dolayı bambaşka bir oyun olduğunu belirtebiliriz.

 

Görselliğin ön planda tutulduğu ve sizleri zorlayabilecek türden olan bu oyundaki amacınız alabildiğiniz kadar yüksek puanlar almak. Bu iş o kadar da basit değil. Her ne kadar yalnızca zigzag yapıp ilerlemeye çalıştığınız bir platform üstünde olsanız bile oynarken sizi oldukça terletecek bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Daha Fazlası


1 3

 

ios oyunlar zig zag boom

 

Oldukça zor şekilde tasarlanmış olan platformda kontrolünü sağlamaya çalıştığınız alev topu hiç durmadan ilerliyor.İşte tam da bu noktada devreye sahip olduğunuz refleksleriniz giriyor.Sinirinizi bozmaya çalışsa da sakin kalmaya çalışın.Parmaklarınızı olabildiğince hızlı kullanın ve geçiş noktalarından seri şekilde süzülerek ilerlemeye devam edin.Ayrıca oyun içinde duraklama gibi bir durum söz konusu olmadığından ve ilerlemeye çalıştığınız platform dar olduğundan ekrana olabildiğince odaklanmaya çalışın.

Oyunu kontrol etmek oldukça basit.Alev topunu hareketlendirmek için tek dokunuş yetiyor, ilerlemek için de yapmanız gereken doğru zaman geldiğinde ekrana bir kere dokunmanız yeterli.Ancak bu dokunuşları duruma göre çok seri bir şekilde yapmanız gerekebiliyor.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri