UR Launcher Android Uygulamalar

ur launcher android uygulamalar

Günlük hayatın bir parçası olan akıllı cihazlar için geliştirilen uygulamalar, bazen kullanıcıları için büyük kolaylıklar sağlarken bazı uygulamalar da cihazlarımızdan daha verimli şekilde yararlanmamızı sağlıyor.

Bu uygulamalardan olan UR Launcher ile telefonunuzun standart görüntüsünden sıkıldıysanız ve arayüzü kullanımını daha verimli bir hale getirmek istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir launcher uygulamasıdır.

Akıllı cihazlarınıza ücret ödemeden indirip kullanabileceğiniz bir launcher olan UR Launcher’da birçok ücretsiz 3 boyutlu tema ve canlı duvar kağıdı  seçenekleri kullanıcılarına sunuluyor. Kullanıcılar UR Launcher sayesinde canı ne zaman isterse bu canlı duvar kağıdı ve tema seçenekleri arasında seri bir şekilde geçiş yapabiliyorlar. UR Launcher Android cihazınızın görünümünü değiştirmenin yanı sıra uygulamalarınızı tercihlerinize ve kullanım alışkanlıklarınıza göre ayarlayabiliyor.

UR Launcher uygulaması ile içerisinde kategoriler halinde bulunan ücretsiz 3 boyutlu canlı temalara ya da duvar kağıtlarına göz gezdirebilirsiniz ya da kendi resimlerinizi cihazınıza arkaplan olarak ayarlayabilirsiniz. Bunun dışında arka planlarınıza UR Launcher sayesinde metinler de ekleyebiliyorsunuz. Oldukça hızlı çalışan ve akıcı bir şekilde  menüler arası geçiş yapabilen uygulama arayüzü sayesinde sizlere kullanışlı bir kenar çubuğu sunuyor. Bu kenar çubuğuna dilediğiniz uygulamaları ekleyerek bu uygulamalara daha çabuk bir şekilde ulaşma imkanına sahip oluyorsunuz.

Daha Fazlası


1 20

UR Launcher ile gelen özelliklerden kısaca bahsedecek olursak ;

– UR booster özelliği sayesinde cihazınızın hafızasını kolayca temizleyebiliyorsunuz ve böylelikle cihazınızın performansını daha da artırmış oluyorsunuz.

– Akıllı klasörler seçeneği sayesinde uygulamalarınız düzgün bir şekilde saklanıyor

–  Kenar çubuğu sayesinde en son kullanmış olduğunuz ayar ve uygulamalara rahatlıkla  ulaşabiliyorsunuz.

– 25’ten fazla duvar kağıdı seçeneği ve 3 boyutlu tema uygulama ile gelen yeniliklerden bazıları.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri