YouTube’dan Video İzleme Programı : Tuber

tuber uygulama

 

Akıllı telefonlar için oldukça önem arz eden uygulamalar, ücretli ya da ücretsiz olarak uygulama mağazalarından yüklenerek kişilerin kullanımına sunuluyor.Bu uygulamalardan biri olan Tuber, Android işletim sistemli telefon ve tablete sahip olan kullanıcılar için ücretsiz olarak indirilebilen YouTube’dan video izleme programı olarak uygulama mağazalarındaki yerini almış durumda.Resmi YouTube uygulamasının özelliklerini abartılı bulan ve daha sade bir program kullanmayı tercih edenler için geliştirilen Tuber, kullanışlı video izleme programları arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor.

 

Uygulamanın kullanıcıları tarafından en çok beğenilen özelliği siz istemediğiniz halde ekrana çıkan videolarla sizi muhatap etmiyor.Böylelikle uygulamaya girdiğiniz andan itibaren yalnızca takip ettiğiniz video kanallarında yayınlanan videoları izliyorsunuz. Böylece siz istemeseniz de sizin için önerilen videolardan da kurtulmuş oluyorsunuz.

 

Daha Fazlası


1 20

Sponsorlu olarak gösterilen ve ekranınızda istemeseniz de yer kaplayan videolardan bu uygulama sayesinde kurtulmuş oluyorsunuz.Saymış olduğumuz bu güzel özelliklere karşılık uygulama maalesef video başlangıcında oynatılan reklamlara karşı çaresiz kalıyor.

 

 

Video görüntüleme ekranı mükemmel bir şekilde çalışıyor ve ses ayarları, tam ekran ve başlatma, durdurma gibi tüm öğeler yine video izleme sırasında sizin kontrolünüze sunuluyor. Fakat elbette uygulamanın aktif olarak çalışabilmesi için internet bağlantınızın açık olması gerektiğini hatırlatmamızda fayda var.

 

Eğer bu kategoride bir uygulamaya sahipseniz ve istediğiniz performansı alamıyorsanız Tuber uygulamasını denemenizi tavsiye ediyoruz.Uygulamayı Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri