Police Dog Airport Crime Chase Android Oyunlar

Android oyun police dog

Günümüzde hızla gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonların günlük hayatımızdaki yeri her geçen gün daha da artıyor. Akıllı telefonlar için geliştirilen oyunlar da kullanıcıların  boş zamanlarını değerlendirmesine olanak  sağlıyor.Bu oyunlardan biri olan Police Dog  Airport Crime Chase ile suçluların kokusunu almalı ve onları yakalamalısınız.

 

Police Dog Airport Crime Chase, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz en başarılı polis köpeği simülasyon oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Küçük boyutlu olmasına rağmen son derece kaliteli görseller sunan oyunda isminden de anlaşılacağı gibi suçluları yakalamak için özel olarak eğitilmiş köpekleri kontrol ederek görevinizi tamamlamaya çalışıyorsunuz.

police dog

 

Daha Fazlası


1 11

Herhangi bir ücret ödemeden indirip oynayabildiğiniz oyunda suçluların sıklıkla görüldükleri yerlerden biri olan havaalanlarında görev yapıyorsunuz. Suçlunun kokusunu uzak mesafelerden alabilen özel eğitilmiş polis köpeklerinin kontrolünü sağlıyorsunuz. Polis köpeği yerine geçerek şüphelileri kontrol edip, içeri almaya çalıştıkları yasa dışı ürünleri yok etmeye çalıştığınız oyunda seviye atlayarak ilerliyorsunuz.

 

Her bölümde farklı türden suçluları yakalıyorsunuz ve bu görev size daha önceden söyleniyor.Göreviniz esnasında şüpheliler tespit etmek son derece basit. Tek yapmanız gereken ok işaretlerini izleyerek şüpheliyi koşar ya da durur vaziyette göz altına alabiliyorsunuz. Şüpheli şahsa ulaşmak için şehri dört bir yanını  dolaşıyor, değişik engellerden geçerek size verilen süre içinde yakalamanız gerekiyor.

 

Özel eğitilmiş K9 köpekleriyle havaalanında göreviniz gereği güvenliği sağlamaya çalıştığınız simülasyon oyunu alışma dönemine gerek duyulmadan oynanabilen basit bir oynanış tarzı var. Polis köpeğini yönlendirmek için sol tarafta bulunan analog tuşu, engellerden atlatmak ve şüpheliyi yakalatmak için de sağdaki tuşları kullanıyorsunuz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri