Traffic Racer Android Oyun Haberleri

traffic racer android oyun

Akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için geliştirilen araba yarışı oyunlarından biri olan Traffic Racer, oyun severler için Android platformundaki yerini aldı.

 

Şehirde seçtiğiniz otomobil ile beraber istediğiniz her şeyi yapmanıza imkan sunan oyun gerçekten çok heyecan verici. Seçmiş olduğunuz arabanız ile sokaklarda yapma imkanı bulamadığınız hız ve makas atma gibi hareketleri Traffic Racer’da yapmanız mümkün hale getirilmiş. Mükemmel grafik ve ses efektlerine sahip olan oyunda gerçeğinden ayırt edilemeyen bir sürüş sizleri bekliyor.

android oyun traffic racer

Oyundaki hedefiniz, kalabalık trafikte yapabildiğiniz en yüksek hızda arabanızı kullanarak gidebildiğiniz kadar uzun yol yapmak ve daha fazla puan toplamak. Yarışlardan kazandığınız paralar ile yeni arabalar satın alabilir ya da kendi arabanızı güçlendirebilirsiniz. Bunun dışında elde ettiğiniz puan sonucu dünya genelindeki oyuncular arasındaki sıranızı oyun içerisinde görme şansına sahipsiniz.

 

Oyunda yer alan özelliklerden kısaca bahsedecek olursak;

 

– Mükemmel 3 boyutlu grafikler

– Gerçekçi araba kontrolü

Daha Fazlası


1 11

– 17 değişik araba seçeneği

– Çöl,karlı,yol,şehir dışı ve şehirde gece şeklinde sıralanan 4 detaylı yer

– 4 değişik oyun modu( Bitmeyen, Çift Yön, Zamana Karşı ve Serbest Sürüş)

– Otomobilinizin görüntüsünü değiştirmek için çeşitli jant ve boya seçenekleri

– Türkçe dil desteği

 

 

Traffic Racer’ı oynarken hızınızı artırmak için ekranın sağ tarafına ve yavaşlamak için ekranın sol tarafına dokunmanız yeterlidir. Bunun dışında oyun içerisinde ne kadar süratli giderseniz o kadar çok puan toplarsınız. Saatte 100 kilometreden fazla hızla giderken arabaların dibinden geçerek sollama yapmak size ekstra puan ve para kazandırır. Çift yön modunda ise diğer şeritten giderek ekstradan puan toplayabilirsiniz.

 

Bu oyunu Google Play Store‘dan cihazınıza yükleyerek oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri