Oyun İndirme Siteleri

oyunindirmesiteleriWebduzzi sitesi olarak, sizlerle en kaliteli oyunların test sürümlerini paylaşmayı kendimize vazife edindik. Heralde de bu oyunları sizlerle buluşturmak için muhtelif web sitelerinden yardım alıyoruz. Bu siteler dünyanın en büyük oyun indirme siteleridir ve de database doğrusu veritabanları devamlı güncellenmekte. Bu sayede son olarak çıkan oyunları zaman kaybetmeden huzurlarınıza sunabiliyoruz. İşte bizim öneri ettiğimiz ve güvenle kullanabileceğiniz oyun indirme siteleri.

Gamershell : Dünyanın en büyük oyun indirme sitelerinden birisidir. Ek olarak son çıkan oyun haberlerini ve patch denilen yamaları da bu siteden güvenle indirebilirsiniz. Ek olarak sitede oyun hileleri de kategoriler halinde size gösterilmekte. Genel hatlarıyla kullanması basit ve kullanıcı dostu olması ile bizlerden artı puan alıyor.

Download Free Games : Daha fazlaca minik boyutlu oyunları fakat oldukca zevkli oyunları barındıran bu siteyi de öneri ediyoruz. Bilhassa bu site tarafınca sunulan talih ve masa oyunları çok kaliteli grafiklere haiz. Adventure kategorisindeki freeware oyunlar bilgisayarda süre koymak için birebir.

Big Fish Games : Kendi bünyesinde bulundurduğu zevkli ve de yaratıcı oyunları vakit kısıtlamalı olarak yayınlıyor. Internet site sahipleri için orjinal kampanyaları bulunan bu oyun sitesinde, sitenizde yayınlayıp indirilen her oyun için’de komisyon kazanmanız da olası. Online ve de offline oynanan oyun seçenekleri mevcut.

ShockWave : Shockwave oyunlarını kendi üstünden indirip oynama imkanı sunmaktadır. Shockwave gelişmekte olan ileri flash oyun teknolojisi.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri