Mobil Uyumlu Uygulamalar ve Web Siteleri

mobiluyumluwebsiteleriDünyada ve ülkemizde gösterim dünyasına geçindiren milyonlarca internet site mevcuttur. Artık internet siteler için yeni bir devre açılmıştır. Yeni oluşturulan bu devre ise mobil cihazların gelişmesiyle alakalı bir dönemdir. Hizmet veren internet sitelerin, mobil cihazlar ile uyumlu internet site ve uygulama emek harcamaları son hızla devam etmektedir.

İnternet üstünden giriş meydana getirilen cihazın en oldukca mobil aygıt bulunduğunu ve %60’lık bir orana karşılık ettiğini açıkladılar. Mobil aygıt kullanımının artmasıyla beraber web kullanması da aynı miktarda artmıştır.

Daha Fazlası


1 85

Bu bağlamları göz önünde bulunduran internet site sahipleri, internet sayfalarını mobil cihazlar ile ahenkli hale getirerek daha oldukca ziyaretçi çekmeyi hedeflemektedirler. Ek olarak internet sitelerin mobil cihazlar ile ahenkli tasarımları ise oldukca prestij sahibi olmalarında büyük rol oynamaktadır. Bütün gösterim hayatlarını prestij ve marka kıymeti uğruna sürdüren internet site sahipleri bir yenilik ile daha karşımıza çıktılar.

Her geçen gün artan mobil aygıt uygulamaları içinde internet sitelerin mobil cihazlarla uyumlu olması için uygulamalar ürettiğini ve sektöre sunduğunu açıkladılar.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri