Mobil Cihazlarda En Çok Oynanan Oyunlar

Mobil Cihazlarda En Çok Oynanan Oyunlar Teknoloji gelişmesi doğrultusunda gelişen ve yeni bir sektör haline gelen mobil cihazlar ile alakalı yaptığımız incelemelerde en fazlaca kullanılan oyunların listesini çıkardık.

Daha Fazlası


1 58
  1. Clash of Clans
  2. Fifa 15
  3. AA
  4. Pou
  5. World at Arms

 

 Android işletim sistemine sahip mobil cihazların en oldukca kullandığı ve tercih etmiş olduğu oyunlardır. Mobil cihazlarda en oldukca kullanılan oyunlara bakıyoruz da. İnsanlarımız oyun canlandırırken belli başlı özellikler aramaktadır.

Uzun soluklu ve reel süre teriminin olduğu oyunları yeğleyen mobil aygıt kullanıcılarımız, clash of clans benzer biçimde düzen atlamalı oyunları da oldukca tercih etmektedirler. Daima inkişaf olarak periyodu geçirilen oyunlar, mobil cihazlarda olsa da daha çoğunlukla tercih edilmektedir. Pc sektöründeki oyunlar ise çoğu zaman aynı biçim olup düzen, vakit ve büyüme teriminin olduğu oyunlardır.

Oyun sektöründe ise bu bağlamda çıkarılan sonuçlar çözümleme edilip, bu biçim oyunları sektöre sunma çalışmalarını yapmaktadırlar. Üst seviye derecede bağımlılık meydana getiren oyunlar, ileride daha da fazlaca tercih edilebilecek bulunduğunu gösterdi.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri