YDS Kelime Programı İle Ders Çalışmayı Android Cihazınıza Taşıyın

yds kelime

Teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren ve beraberinde getirdiği kolaylıklar sayesinde birçok konuda bizlere yardımcı olan akıllı telefonların günlük hayattaki etkisi her geçen gün daha da artıyor.Çeşitli kategorilerden binlerce uygulamayı cihazlarınızın uygulama mağazalarından ücretli ya da ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Başta öğrenciler olmak üzere her kesime hitap eden eğitim uygulamalarındaki çeşitlilik gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

 

Daha Fazlası


1 20

Bu uygulamalardan biri olan ve yabancı dil sınavlarına hazırlanan öğrenciler için bulunmaz bir nimet olan YDS Kelime adlı uygulama sayesinde günün her saatinde istediğiniz zaman ders çalışma imkanına sahip olacaksınız. YDS, TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler için geliştirilen bu uygulama içinde ihtiyaç duyulan bilgileri bulmak mümkün. Uygulamada yer alan farklı tarzda soru ve bulmaca tipleriyle eğlenerek İngilizce öğrenmenize imkan sunarken, içerikte yer alan konuların büyük kısmı birebir soru içerikleri ile aynı müfredattan oluşuyor.

 

Artık kağıt kalem eşliğinde ders çalışmaktan sıkıldıysanız ya da sınava daha sıkı hazırlanmak için her boş anınızı değerlendirmek istiyorsanız YDS Kelime uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Akın Dil Merkezi tarafından hazırlanan soru bankaları, yaklaşık 2000 kelimelik dev arşivi ile gelen uygulama sadece YDS ile sınırlı kalmayıp TOEFL, IELTS gibi önemli sınavlara hazırlık için de çalışma materyallerini kullanıcılarıyla buluşturuyor. YDS Kelime uygulamasını Android cihazınızdan Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilir, sınavlarınıza hazırlanırken yardımcı bir materyal olarak kullanabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri