TubeMate İle Youtube’dan Dilediğiniz Videoyu İndirin

tubemate android uygulamalar

Gelişen teknolojinin kullanıcılarına sunduğu imkanlar hızla artmaya devam ederken akıllı telefon kullananların hemen hemen hepsi cihazlarına farklı kategorilerde uygulamalar indirerek bu uygulamalardan yararlanıyorlar. Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Youtube’dan video indirme programı olan TubeMate YouTube Downloader kendi kategorisinde oldukça başarılı bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

 

Bu uygulama ile izlemiş olduğunuz videoları farklı çözünürlüklerde kaydetme imkanıyla birlikte videoları MP3 formatına da dönüştürebiliyor. 240p çözünürlükten 1080p çözünürlüğe kadar video indirme seçenekleri sunan uygulama, dosyaları indirirken de hızlı olmasıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Arka planda çalışma özelliği sayesinde aynı anda başka işlemler yapma şansı da tanıyan uygulama, birden fazla videoyu eş zamanlı olarak indirme imkanını da sunuyor. İnternet ortamından uzaklaştığınızda video indirme işleminiz yarım kalsa bile daha sonra internet ortamına döndüğünüzde kaldığı yerden devam ediyor.

 

Türkçe dil desteği ile kullanıcılarının beğenisine sunulan TubeMate YouTube Downloader, indirmiş olduğunuz dosyaların kaydedileceği yeri ayarlama imkanını da sunuyor. Böylelikle videolarınızı hafıza kartınıza indirebiliyorsunuz. Güncellemeler oldukça haber veren uygulamanın kullanımının kolay olması da başka bir özelliği diyebiliriz. Kısaca bu uygulamanın Android video indirme programları arasındaki en başarılı uygulamalardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

 

Uygulamanın 2.0 sürümü ile getirdiği yeniliklerden bahsedecek olursak;

 

– Gelişmiş indirme seçenekleri ( DailyMotion, Facebook gibi servisler için video desteği)

Daha Fazlası


1 20

– Playlist indirme özelliği

– Başlık indirme özelliğini sunması

– Önceki sürümlerine oranla geliştirilmiş arayüz

– Yepyeni Holo tabanlı kullanıcı ara birimi

– Görünüm değiştirici özelliği

– Son sürümle birlikte yeni Playlist Sistemi

– Kolayca yönetme özelliği ( Sürükle – Bırak )

– Uygulama içinde dolanırken müzik dinleme özelliği

– Mevcut dosyalarınızı ve YouTube kanalındaki videoları hızlıca arama özelliği

– Sesli arama ve tarih

–  Ve daha birçok özellikle birlikte Google Play Store’daki yerini alan uygulama kullanıcılarının beğenisine sunulmuş durumda.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri