Seri Okey Oyunu İle Yavaş Oynamaya Son

seri okey oyunu

Akıllı telefonların sunmuş olduğu oyunlardan biri olan Okey oyunu, özellikle erkekler için vazgeçilmez oyunlardan birisidir.Günlük hayatta arkadaş ortamında, kafelerde, kahvelerde sıklıkla oynanan okey oyunu, Android telefonlar ve tabletler için ücretsiz olarak geliştirilerek Play Store’da Seri Okey adıyla yerini aldı.

 

Gelişmiş özellikleri ve şık tasarımı ile kullanıcılarının beğenisine sunulan oyunun en önemli özelliği ise hızlı bir şekilde oynanıyor olması.Bildiğiniz gibi okey oyununda en çok sinir bozan durumların başında rakip oyuncuların bazılarının oyunu oldukça yavaş oynaması ve diğerlerini bekletmesi geliyor. Bundan dolayı da bolca zaman kaybı yaşanarak sinirlerin gerilmesine neden oluyor. Seri Okey oyunu ile bekleme gibi bir dert olmadan hızlı ve akıcı bir şekilde oyununuzu oynayabiliyorsunuz.

Daha Fazlası


1 11

okey oyunu android

 

Eğer oyunun sunmuş olduğu hız bile sizin için çok ağır kalıyorsa seri masa açarak oyunu daha da hızlandırabilme şansına da sahipsiniz.Seri Okey oyununu oynadıkça çipler kazanacak, diğer oyuncularla sohbet etme imkanınız olacak ve onlara hediyeler göndererek iletişim sağlamış olacaksınız.Sade bir tasarıma ve arayüze sahip olan oyunda kontrolleri ise son derece basit.Facebook hesabınızla giriş yapacağınız oyunun önceki versiyonunu Facebook’tan oynadıysanız aynı profilinizi kullanmaya devam ediyorsunuz.

 

Ne kadar çok oynarsanız o kadar fazla hediye ve çip kazanma şansını yakaladığınız oyuna her gün giriş yaptığınız takdirde bile çip puanları kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Oynadığınız oyunun seri olmasını istiyorsanız ve rakiplerinizden de aynısını bekliyorsanız Seri Okey oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri