Redub Video Dublaj Uygulaması İndir

redub video dublaj uygulama

 

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde akıllı telefonlar insanlar için hem işlerine yardımcı olan hem de boş zamanlarında keyifli vakit geçirmelerine olanak sağlayan bir araç olarak karşımıza çıkıyor.Farklı kategorilerde geliştirilen yüzlerce çeşit uygulama ile kullanıcılar ücretli ya da ücretsiz olarak bu uygulamalara sahip olabiliyorlar. Bu uygulamalardan biri de video dublajı yapma özelliği ile karşımıza çıkan Redub.

 

Android işletim sistemli telefonlarınıza ve tabletlerinize Play Store’dan yükleyerek videolarınızın görünümünü değiştiren, kendi dublajlarınızı ekleme fırsatı sunan Redub ile eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Kendi çekmiş olduğunuz videoalarınıza ya da internette bulunan popüler videolara dublaj yaparak akıllı telefonunuz aracılığıyla boş zamanlarınızı eğlenerek geçirebilirsiniz.Redub uygulaması, video altındaki sesleri değiştirerek kendi seslendirmelerinizi videolara ekleyip dublaj yapmanıza yardımcı olan bir uygulama olarak dikkat çekiyor.Bu uygulama ile düzenleyeceğiniz videolar sayesinde çevrenizdekilere ilginç şakalar hazırlayabilir ve komik kısa videolar oluşturabilirsiniz.

redub android uygulama

Daha Fazlası


1 11

 

Uygulamanın sunmuş olduğu özellik sayesinde isterseniz daha önceden çekmiş olduğunuz videolar üzerinde, isterseniz internette son derece popüler olan videolar ya da filmlerden kesitler yapılarak oluşturulmuş kısa videolar üzerinde düzenlemeler yaparak yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Redub yalnızca seçmiş olduğunuz videolarınıza dublaj ekleme yapan bir uygulama olmakla kalmayıp içeriğinde bulunan çeşitli video düzenleme araçlarıyla birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

 

Böylelikle seçmiş olduğunuz videonuzun görünümünü de kişisel zevkinize göre ayarlayabiliyorsunuz.Siyah, beyaz, sepya gibi klasik video filtreleme seçenekleri dışında retro tarzındaki video filtreleri de Redub içerisind yer alarak kullanıcılarını bekliyor.

 

Redub uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri