PixAnimatör Android Uygulama İndir

pixanimator uygulama

Teknolojinin hızla geliştiği günümüzde insanlar için oldukça önemli bir yere sahip olan akıllı telefonlar günlük hayatta yaşantımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Akıllı telefonlar için geliştirilen farklı kategorilerdeki uygulamalar sayesinde bazen işlerimizi hallederken bazen eğlenme fırsatını da yakalamış oluyoruz. Farklı kategorilerde geliştirilen binlerce çeşit uygulamayı akıllı cihazların uygulama mağazalarından ücretli ya da ücretsiz indirebiliyoruz.

 

Bu uygulamalardan biri olan ve cihazınızda bulunan fotoğraflarınız üzerinde çeşitli düzenlemeler ve süslemeler yapıp eğlenceli görünümler kazandırmanıza yardımcı olan PixAnimatör, Play Store’dan indirip kullanabileceğiniz bir uygulama.Günlük hayatta artık çoğu insan birer amatör fotoğrafçı olmuş durumda.Anlık pozlar yakalayıp bunları sosyal medyadan paylaşmak artık normal bir durum olarak karşılanıyor.Geliştirilen bu uygulama sayesinde çekmiş olduğunuz fotoğraflar üzerinde süslemeler yaparak fotoğrafı özgünleştirerek paylaşmanız çok daha ilgi çekici olabilir.

pixanimator android uygulama

 

PixAnimatör, fotoğraflarınıza canlılık katarak eşsiz kolaj videolar oluşturmanıza yardımcı oluyor.Pek çok özelliği ücretsiz olarak sunulan uygulama ile çeşitli video dögüleriyle eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün kılınıyor.PixAnimatör uygulamasını Android işletim sistemli telefonunuza ya da tabletinize indirmek için Play Store aracılığıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Uygulamanın kullanıcılarına sunduğu genel özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak;

Daha Fazlası


1 11
  • Her gün yeni bir video döngüsü sunması
  • Yaptığınız çalışmaları kaydetme ve paylaşma özelliği
  • Galerideki fotoğraflarınızı ya da kameradan çekmiş olduğunuz fotoğrfalarınızı düzenleyerek sosyal medya hesaplarından paylaşma imkanı sunması
  • Videolara mesaj ekleme özelliği.

 

PixAnimatör uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri