Otopark Bul Ücretsiz Uygulama İndir

otopark bul uygulama

 

Akıllı telefonların hayatımıza kolaylıklar getirdiği tartışmasız bir gerçek.Çeşitli kategorilerde geliştirilen uygulamalar hayatımıza kolaylıklar ve pratik çözümler sunmaya devam ediyor.Bu uygulamalardan biri olan ve arabanız ile bilmediğiniz bir yere gittiğinizde otopark bulma sorunu yaşıyorsanız Otopark Bul uygulaması tam size göre.

 

Android cihazlar için geliştirilen ve Play Store’dan ücretsiz olarak indirilen uygulama sayesinde farklı şehirlerde otopark arama derdinizi sonlandıracak bir uygulama olarak dikkat çekiyor.Aracınız ile yaptığınız şehirler arası yolculuklarda otopark bulma sorunu yaşıyorsanız ve aracınızı yol kenarına park etmek de istemiyorsanız bu uygulama sayesinde, gittiğiniz yerlerdeki tüm otoparkları harita üzerinden göstererek kolaylıkla ulaşmanıza yardımcı oluyor.

 

Daha Fazlası


1 11

otopark android uygulama

Özellikle büyükşehirlerde gün geçtikçe daha da artan otopark sorunlarına karşı sizlere hızlı ve kolay çözüm yollarını anında sunan Otopark Bul uygulaması sadece bununla da sınırlı kalmıyor.Eğer kullandığınız güzergahta trafik var ise ve bu trafiğe takılmak istemiyorsanız Yandex Trafik bilgisini kontrol ederek trafiğin durumuna göre farklı otoparklara da yönlendirme imkanını da sunuyor. Gideceğiniz otoparkın yolunu bilmiyorsanız navigasyon yardımıyla size yol göstermeyi de ihmal etmiyor. Gitmek istediğiniz otoparkın özellikleriyle ilgili olarak araç türü, yıkama hizmetinin olup olmadığı, kredi kartı geçerliliği, otopark fiyatları  gibi kriterleri filtreleyerek arama yapma imkanına da sahip oluyorsunuz.

 

Sürekli yolculuk yapanlar için özellikle tavsiye edebileceğimiz Otopark Bul uygulaması, Android cihazlarınıza Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Otopark Bul uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri