Microsoft Word Android Uygulama İndir

microsoft word uygulama

 

Dünyanın en önemli yazılım şirketlerinin başında gelen Microsoft firmasının geliştirdiği Office uygulamalarından olan Microsoft Word, Android işletim sistemli telefonlar ve tabletler için özel olarak hazırlandı. Android cihazlar için Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile Word dosyalarınızı görüntüleyebilir, yeni belge oluşturabilir, mevcut belgeler üzerinde düzenlemeler yaparak uygulamayı aktif olarak kullanabilirsiniz. Microsoft Word uygulaması kullanılan arayüz ve sunmuş olduğu seçenekler ile masaüstü bilgisayarlarında kullanılan Word uygulaması ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olarak karşımıza çıkıyor.

 

Akıllı telefonunuzdan belgelerinizi düzenlerken ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye mobil sürümde yer verilmiş.Uygulamanın gezinti ve menü seçenekleri de yine aynı şekilde tasarlanmış.Word belgeleri için olmazsa olmazların başında gelen biçimlendirme seçenekleri, resim ekleme, tablo stilleri, sayfa düzeni ve bunun gibi daha birçok Word özelliklerine Android sürümünde yer verilmiş.

 

Akıllı telefonunuzda Word uygulamasını kullanmak için ücretsiz Microsoft hesabına giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından biri akıllı telefonunuzdan Word belgesini düzenledikten kaydettiğinizde otomatik olarak diğer cihazlarda da kaydediliyor.Yani telefonunuzdaki Word belgesine, bilgisayarınızdan ya da tabletinizden erişme imkanına sahip oluyorsunuz ve düzenlemelerinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

 

Daha Fazlası


1 11

word dosyası android

 

 

Android cihazlar için geliştirilen Word uygulaması, e-postalarla gönderilen Word belgelerini de açmanıza imkan sağlıyor ve ayrıca Bulutta bulunan Word belgelerini de tanıyor. Böylece OneDrive, Dropbox, SharePoint hesabınızda bulunan belgelerinizi açmak için herhangi bir farklı uygulamaya ihtiyaç duymuyorsunuz.

 

Microsoft Word uygulamasını akıllı cihazınızdan kullanmak için gerekli olan özellikler ise KitKat 4.4 ve üzerinde çalışan işlemciler ( Android M şimdilik desteklenmiyor), minimum 1 GB RAM’e sahip telefonunuzun bulunması gerekiyor. Ayrıca uygulamanın full sürümünden yararlanmak için Office 365 aboneliğinizin de bulunması gerektiğini hatırlatalım.

 

Microsoft Word uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri