Knee Surgery Simulator İle Diz Ameliyatına Başlayın

knee surgery android oyun

Akıllı telefonlar için geliştirilen birçok kategoride binlerce çeşit oyunlar var.Kullanıcılar kendi zevklerine göre bu oyun uygulamalarını ücretli ya da ücretsiz olarak indirip boş zamanlarda oynama fırsatını yakalıyorlar.Bu kategorilerden biri olan ve Android cihazlar için geliştirilen ameliyat simülasyon oyunlarına ek olarak diz ameliyatı konseptine yönelen Knee Surgery Simulator isimli oyunla hastanızı ameliyat edebilir ve onun iyileşmesine yardımcı olabilirsiniz.

 

knee surgery simulator android

Diğer ameliyat oyunlarına oranla daha az rahatsız edici olduğu için özellikle doktor olmak isteyen 8 yaş üstü çocuklarınız için değerlendirilebilecek bir oyun olarak dikkat çekiyor. Her ne kadar ciddi bir oyun gibi gözükse de içeriğinde mizahi unsurlara da fazlasıyla yer verilmiş.Bunu karikatüristik tasarımlardan anlamak mümkün.

 

Daha Fazlası


1 11

Oyunun içeriğine göz attığımızda, birçok hasta dizlerinden yaşadıkları sıkıntılar nedeniyle size geliyorlar.Sizin yapmanız gereken tedavi sürecini başlatmak ama bunun için iyi bir gözlem yeteneğine sahip olmanız gerekiyor.İncelemiş olduğunuz röntgen sonuçlarına göre yapacak olduğunuz diz kemiği ameliyatı için gerekli tüm teçhizat elinizin altında olacak.Ameliyattan sonra sargı ve alçılama işlemlerini de yaptıktan sonra hastanızın hayatına kaldığı yerden devam etmesi için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak onu tedavi edin.

 

Oyunu Android cihazlarınızdan Play Store’dan ücretsiz olarak indirip keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Özellikle ameliyat oyunlarına meraklı biri iseniz Knee Surgery Simulator oyununu sizlere tavsiye edebiliriz.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri