Wanelo Alışveriş Uygulaması İndir

wanelo alisveris uygulamasi

Günümüzün olmazsa olmazlarının başında gelen akıllı telefonlar için geliştirilen farklı kategorilerdeki uygulamalar ücretli ve ücretsiz olarak kullanıcının tercihine göre indirilerek kullanma imkanı sunuyor. Gelişen teknolojiyle beraber geliştirilen uygulamalardan biri olan Wanelo, internet üzerinden alışverişin yaygınlaştığı günümüzde kullanıcılar tarafından denemeye değer bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

 

Wanelo’nun dikkat çeken özelliklerinin başında tek bir alışveriş kaynağından beslenmemesi geliyor ve sistem açık kaynaklı olduğundan kullanıcıların beğendikleri ürünleri paylaşmasına da imkan sunan bir uygulama olarak dikkat çekiyor.Bununla birlikte uygulama içinde beğendiğiniz ürünlere göre Wanelo tarafından size özel tavsiye listeleri sunuluyor.

Daha Fazlası


1 11

wanelo app store

Bu uygulamayı yükleyip kullanmaya başladıktan sonra tek amacınız alışveriş yapmak olmasın.Wanelo’da herkesin şık giyinmesine yardımcı olacak binlerce çeşit ürün bulunuyor. Beğendiğiniz ürünlere göre size alternatif ürünler sunmayı ihmal etmeyen uygulama, bu ürünlerin örneklerini size ulaştırıyor. İlla alışveriş yapacaksınız diye bir durumun olmadığı Wanelo’da, size yakın mağazalardaki ürünlerin benzerlerini ve hatta daha iyilerini bulmanız mümkün kılınmış. Ayrıca ürünlerin uygun fiyatlı olması sizi alışveriş yapmaya itebilir.

 

App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilen, iPhone ve iPad kullanıcılarına özel olarak hazırlanan Wanelo, alışveriş ve moda kategorisinde dikkat çeken bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor.Özellikle bayanların yoğun şekilde tercih etmesi beklenen uygulama ile oturduğunuz yerden farklı markalardan binlerce çeşit ürünlere bakabilir, dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri