Video Düzenleme Programı VivaVideo Ücretsiz İndir

vivavideo logo

Akıllı telefonlar için farklı kategorilerde geliştirilen ugulamalar birçok konuda hayatımızda kolaylıklar sunarken, bazen işlerimizi halletmede bazen de eğlenceli anlar yaşamamızda kullanıcılarına yardımcı oluyor. Bu uygulamalardan biri olan ve Android cihazlarda Play Store mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen video düzenleme programlarından olan VivaVideo gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Akıllı cihazlarınızdan çekmiş olduğunuz videolarınız üzerinde düzenlemeler yaparak profesyonel film gibi yapabilirken böylelikle hem eğlenceli anlar yaşayabilir hem de kaydettiğiniz videolarınızı hatıra olarak saklayabilirsiniz.

 

VivaVideo ile çekmiş olduğunuz videolarınıza müzik ve farklı videolar ekleme imkanı sunan uygulama, içeriğinde bulunan arama aracı sayesinde galerinizde bulunan içeriklere kolayca ulaşma imkanı sunarak düzenlemeler yapmanıza imkan sağlıyor.

 

Android cihazlar için oldukça başarılı bir video düzenleme programı olan VivaVideo, kullanıcılarına video döndürme, video kesme, video performanslarını yüzde 200’lere kadar artırma imkanı sunan uygulama kullanıcılarına eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor.

vivavideo play store

Videolarınız üzerinde düzenlemeler yapma imkanı sunan VivaVideo’yu Google Play Store’dan ücretsiz olarak Andorid cihazlarınıza indirebilirsiniz.Uygulamanın özelliklerinden bahsedecek olursak;

 

– Yaratıcılığınızı konuşturun ve eğlenceli videolar geliştirin.

Daha Fazlası


1 11

– Çoklu çekim modu özelliği

– Video efektleriyle program daha da eğlenceli hale getirilmiş.

– Videolarınıza kendi hikayenizi ekleme imkanı sunuyor.

– Videolarla slayt hazırlama

– Kullanımı oldukça basit olan video düzenleme özelliği

– Tek video üzerinde çoklu kesme özelliği

– Videolarınızı tek tıkla geliştirme özelliği

– Yapmış olduğunuz düzenlemelerden sonra kaydetme özelliği

– Videolarınızda kullanmanız için geliştirilen farklı efektler, temalar, grafikler ve çok daha fazlası

– Düzenlemiş olduğunuz videolarınızı sosyal paylaşım sitelerinden paylaşma özelliği.

 

Bu uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri