UC Browser İle İnternette Daha Hızlı Gezinin

uc browser uygulama

Günlük hayatın bir parçası haline gelen akıllı telefonlar birçok konuda kullanıcıları için pratik çözümler sunarken bazen de sıkıntıları beraberinde getiriyor. Bu uygulamalardan biri olan UC Browser, internette daha hızlı gezinmenize yardımcı olan bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

 

 

İOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen iPhone ve iPad cihazlarınıza App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz hızlı internet tarayıcısı UC Browser ile internette daha hızlı ve rahat bir şekilde gezinebilirsiniz.Eğer cihazınızın internet hızından memnun değilseniz ve UC Browser’ı daha önce denemediyseniz HTML 5 desteğine sahip olan bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederiz.

 

 

Kullanıcılarına sunmuş olduğu hızlı internetin yanı sıra en önemli diğer özelliği ise video indirme desteğini de sunması.Uygulama içinde bulunan özellik sayesinde izlemek istediğiniz videoyu kaydedip isterseniz daha sonra çevrimdışı olsanız bile izleme imkanını sağlıyor.

 

 

Daha Fazlası


1 16

UC Browser ile internetten dosya indirme süreniz hızlanırken uygulamanın sahip olduğu bulut tabanı ile dosya indirme işlemleriniz daha çabuk bitiyor.Çoklu indirme özelliğine de sahip olan UC Browser ile indirmek istediğiniz dosyaları sıralayıp otomatik olarak inmelerini sağlayabilirsiniz.

 

 

Eğer cihazınızdaki internet tarayıcısından memnun değilseniz ve farklı bir uygulama kullanmak isterseniz UC Browser’ın sahip olduğu özellikler ve tema desteği sizi fazlasıyla memnun edecektir.Sunmuş olduğu farklı tema destekleri ile tarayıcınızın görünümünü de değiştirebilirsiniz.

 

UC Browser’ın diğer özelliklerinden bahsedecek olursak;

– Gece modu özelliği ile yazılarınızı daha rahat okuyabilirsiniz.

– Gizli gezinti yapabilme özelliği

– Kolayca paylaşım yapma özelliği

– Bilgisayarınızdan diğer cihazlarınıza dosya paylaşımı yapabilme özelliği.

 

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri