Android Uygulaması Thug Life Photo Maker İndir

thug life logo

 

Son dönemlerde sosyal medya aracılığıyla hızla yayılan ve eğlenceli görüntülerin ortaya çıkmasını sağlayan Thug Life çılgınlığına sen de katılmak istiyorsan Thug Life Photo Maker uygulaması tam sana göre. Android işletim sistemli akıllı telefonlara ya da tabletlere sahip olan kullanıcıların Play Store aracılığıyla ücretsiz indirip kullanabileceği bir uygulama olan Thug Life Photo Maker ile, kendi Thug Life fotoğraflarınızı kolayca düzenleme şansını yakalıyorsunuz.

thug life photo maker

Son dönemlerin en popüler uygulaması haline gelen Thug Life, sunduğu esprili paylaşımlarıyla çoğu kesim tarafından merakla takip edilirken geliştirilen uygulaması sayesinde ise sizde kendinize bu dünya içinde yer bulabilirsiniz.

Daha Fazlası


1 11

 

Google Play Store aracılığıyla uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra yapmanız gereken uygulamayı çalıştırmak ve uygulama içinde yer alan kamera ile fotoğrafınızı çekmek.Fotoğraf çekme işleminden sonra uygulama içinde bulunan Thug Life ögelerinden istediğinizi seçerek fotoğrafa ekleyebiliyorsunuz.Uygulamanın içinde kullanmanız için şapkalar, gözlükler, kolyeler, sigaralar, yazılar ve silahlar gibi değişik cisimlere yer veriliyor.

thug life android

Son derece eğlenceli anların yaşanmasına neden olan Thug Life Photo Maker özellik olarak sadece uygulamanın kamerasından çekilen fotoğraflar üzerinde düzenleme yapılmasına izin veriyor. Yani uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra galerinizde bulunan eski fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yapamıyorsunuz. Thug Life fırtınası ne kadar daha sürer bilinmez ama Play Store’da yer alan bu uygulama ücretsiz indirilip denemeye değer diye düşünüyoruz.

 

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri