KKB Mobil’i App Store’dan Ücretsiz İndir

kkb mobil uygulama

Akıllı telefonların hayatımıza sunduğu kolaylıklar her geçen gün geliştirilen uygulamalarla daha da artmaya devam ediyor.Bu uygulamalardan biri olan KKB (Findeks) ile kredi notunuzu kolayca öğrenebilirsiniz. Günümüzde akıllı telefonlar kadar yaygın olan kredi kartı kullanımı ve kredi çekme işlemlerinde dikkat edilen en önemli hususların başında kişilerin kredi puanı ya da diğer adıyla kredi notu gelir.

 

Bankalardan çekmek istediğiniz kredi ya da almak istediğiniz kredi kartı için bankalar sizin kredi notunuza bakar ve karşınıza notunuza göre kredi miktarı sunar. Kredi notunuzun artması için ödemelerinizi düzenli yapmanız gerekirken aksatmanız durumunda kredi notunuz düşecektir ve bu durumda bankanın size sunduğu kredi miktarı düşecektir.

 

Şimdiye kadar akıllı telefonlardan kredi notunu öğrenmek pekte mümkün olmasa da geliştirilen KKB Mobil ile kredi notunuzu öğrenebiliyorsunuz.iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiz bu uygulama ile birlikte risk raporlarınızı, çek raporlarınızı ve diğer bankalardaki finansal bilgilerinize ulaşma imkanı sunuyor.

Daha Fazlası


1 11

kkb kredi notu

 

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan  KKB Mobil (Findeks) güvenlik olarak da son derece güvenilir bir uygulama olarak dikkat çekiyor. Uygulamaya sizden başkasının girmesi ve bilgilerinize ulaşması mümkün değil. Uygulamaya kayıt olurken kullanılan geçici SMS şifreleri ve uygulamaya girişteki gelişmiş mekanizmalar sayesinde işlemlerinizi güvenli bir şekilde yapabiliyorsunuz.

 

Kredi notunuzu öğrenmenizin yanı sıra toplam borcunuzu, kullanılabilir kredi limitinizi, çek ödemelerinizi ve izin verilmesi durumunda başka kişilerin notlarını da görme şansına sahip oluyorsunuz. Kategorisinde oldukça başarılı bir uygulama olan KKB Mobil, bankacılık işlemleriyle uğraşanlar için denemeye değer bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

 

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri