Güney Kore Dizisi Meraklılarına Özel Ücretsiz Uygulama Play Store’da

koreanturk uygulama

Ülkemizde Güney Kore dizilerinin çok sevildiği bir gerçek.Özellikle genç kesimin bu dizileri severek izlediğini söyleyebiliriz.Akıllı telefonlarla birlikte artık filmleri veya dizileri cepten izlemek moda olmuş durumda.Ülkemizde hizmet veren en büyük Güney Kore portalı olan Koreantürk’ün Android uygulaması geliştirilerek Play Store’daki yerini almış durumda.Bu uygulamayla birlikte siteden erişebildiğiniz tüm dizi ve filmleri cep telefonunuzdan izleme şansını yakalıyorsunuz.

 

Basit ve kullanışlı bir tasarımla geliştirilen uygulama ile dizi izlerken herhangi bir sorunla karşılaşmadan rahatça izleyebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamada reklamın olmaması kullanıcılar için sevindirici bir gelişme diyebiliriz.Böylelikle dizinizi izlerken gereksiz reklamlarla uğraşmamış olacaksınız.Hemen hemen tüm Kore dizilerinin bulunduğu uygulamayı telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası


1 20

koreanturk mobil uygulama

Burada dikkat etmeniz gereken husus ise dizileri mobil internet paketinizi kullanarak izleyecekseniz video kalitesini 240p olarak ayarlamanızı tavsiye ederiz.Yine de arada kota bilgilerinizi kontrol etmenizde fayda var. WiFi bağlantısı ile izleyecekseniz herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.Eğer siz de Güney Kore dizilerini takip eden biriyseniz ya da bu dizileri ilk defa izleyecekseniz Android sistemli cihazınızdan Play Store aracılığıyla ücretsiz olarak indirip boş zamanlarınızı seçtiğiniz dizileri izleyerek değerlendirebilirsiniz.

 

Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzda otomatik olarak kurumu başlayacak ve kısa süre içinde kullanıma hazır hale gelecektir.Türk dizilerinden sıkıldıysanız ve daha önce hiç izlemediğiniz tarzda diziler ya da filmler izlemek istiyorsanız Koreantürk aracılığıyla bu deneyimi yaşamanızı tavsiye edebiliriz.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri