5N1K Uygulamasını Ücretsiz İndir

egitim uygulamaları 5n1k

Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonların hayatımızdaki yeri her geçen gün daha da artarken beraberinde getirdiği kolaylıklar ve uygulamalar ile birlikte büyük kesimlere hitap ediyor. Çocuklar için de uygulama geliştirmeyi ihmal etmeyen firmalar eğitim konusuna oldukça önem veriyor.Bu uygulamalardan biri olan 5N1K sunmuş olduğu Türkçe seslendirmeli konuşma ve eğitim kartlarıyla çocuklarınızın akıllı cihazlarda daha verimli vakit geçirmesine yardımcı oluyor.

 

iPhone ve iPad kullanıcıları için geliştirilen bu uygulamayı App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.Uygulamanın ana fikri olarak çocuklarınızın ‘neden’ sorularına yanıt bulmasına yol gösteriyor.

 

5N1K’nın gerçekten önemli bir hizmet için geliştirilmesi dikkatlerden kaçmıyor.Uygulama öncelik olarak 3 – 6 yaş arası çocuklar için geliştirilen bu uygulama, dil bozukluğu çeken, zihinsel engelli, işitme engelli, öğrenme güçlüğü çeken, akıcı konuşmada zorluklar yaşayan çocuklar için de kullanılabiliyor.

app store 5n1k

 

Daha Fazlası


1 11

5N1K uygulaması özellikle ‘neden’ sorusuyla çocukların sorularına yanıt bulmakla kalmayıp klasik diğer sorular olan ‘ ne, ne zaman, nerede, nasıl ve kim’ sorularına da cevap veriyor.

 

Uygulamanın kullanılış amacına gelecek olursak, çocuklarınıza neden – sonuç, amaç – sonuç ilişkisini öğrenmesine yardımcı olma, dil becerilerini geliştirme, sorulan soruları algılayarak uygun cevaplar verebilme ve duruma göre mantıksal cevaplar verebilme özelliklerinin gelişmesine yardımcı oluyor.

 

Uygulamanın kullanımı son derece kolay olup çocuğunuzun rahatlıkla anlayabileceği türden. Ücretsiz olarak App Store’dan indirebileceğiniz 5N1K’nın denenmeye değer bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayınız.

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer makaleleri